פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ד"ר זאב פרנקל

ד"ר זאב פרנקל

ד"ר זאב פרנקל

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-87743

אודות ד"ר זאב פרנקל בקצרה:

פסיכולוג קליני מומחה "אני מאמין שהבסיס לעבודה משמעותית בפסיכותרפיה הינו יצירת קשר טיפולי חזק אשר מאפשר הבנה עמוקה ומפתח אומץ לחולל שינויים מורכבים. השלמתי הכשרה מקיפה בשיטות טיפוליות הומניסטיות, פסיכודינמיות,...


תל אביב והמרכז, ירושלים וסביבותיה

פניה אל ד"ר זאב פרנקל

אודות ד"ר זאב פרנקל

פסיכולוג קליני מומחה

"אני מאמין שהבסיס לעבודה משמעותית בפסיכותרפיה הינו יצירת קשר טיפולי חזק אשר מאפשר הבנה עמוקה ומפתח אומץ לחולל שינויים מורכבים. השלמתי הכשרה מקיפה בשיטות טיפוליות הומניסטיות, פסיכודינמיות, וקוגניטיביות-התנהגותיות ואני מחבר ביניהן בצורה גמישה על מנת להתאים את הטיפול לצרכים ולהעדפות האישיות של כל אדם." ד"ר זאב פרנקל

ד"ר פרנקל מקבל מטופלים חדשים במרפאותיו בתל אביב ובבית שמש. יש לו מעל 10 שנות ניסיון טיפול באנשים הסובלים מדיכאון, חרדה, הפרעות אישיות, קשיים ביחסים, קשיי הסתגלות, והתמודדויות נלוות (התמכרויות, הפרעות אכילה, הפרעות שינה, ופגיעה עצמית).

ד"ר פרנקל השלים את לימודי הדוקטורט בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת ממפיס, שם חקר תהליכי פסיכותרפיה ותוצאותיהם. הוא השלים את התמחותו הקלינית ופוסט-דוקטורט קליני בבית חולים ליוצאי צבא בממפיס. מאז עלה ארצה ב2008 הוא עבד במרכז לבריאות הנפש שלוותה, באוניברסיטת תל אביב, באוניברסיטת אריאל, במרפאה לבריאות הנפש בהרצליה, ובעמותת למען אחי.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר זאב פרנקל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר זאב פרנקל ובאחריותו/ה.