פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ליאת דותן
ליאת דותן

ליאת דותן

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-8383

אודות

פסיכולוגית חינוכית מומחית מדריכה, עובדת בשפ"ח כפר סבא ובקליניקה פרטית ברעננה. מטפלת בילדים ומתבגרים עם קשיים רגשיים, קשיים במיומנויות חברתיות, הפרעות קשב וריכוז, לקויות-למידה ובעיות בהתנהגות. עוסקת בהדרכת...

פניה אל ליאת דותן

פסיכולוגית חינוכית מומחית מדריכה, עובדת בשפ"ח כפר סבא ובקליניקה פרטית ברעננה.

מטפלת בילדים ומתבגרים עם קשיים רגשיים, קשיים במיומנויות חברתיות, הפרעות קשב וריכוז, לקויות-למידה ובעיות בהתנהגות. עוסקת בהדרכת הורים וביחסי הורים-ילדים.

בשנים האחרונות עוסקת בהעברה, ריכוז ופיתוח של תכניות להתמודדות עם בעיות התנהגות. משמשת כמנחה ומדריכה בכירה בתכנית 'ללמוד לחיות ביחד', מרכזת את תכנית מטיב"ה בכפר סבא. בנוסף, מפתחת ומרכזת את תכנית מג"ן (מוגנות, גבולות, ונוכחות) בשפ"ח כפר סבא, שהנו מודל עירוני להתמודדות עם בעיות התנהגות מוחצנות בגנים. במסגרות אלו ואחרות, מעבירה קבוצות לילדים עם בעיות התנהגות מוחצנות, מלווה את הוריהם בתהליכים טיפוליים, מובילה התערבויות מערכתיות, מעבירה הכשרות והרצאות בנושא לצוותים המקצועיים במערכות החינוך (פסיכולוגים, גננות, סייעות וצוותים פרא רפואיים). 

ניתן ליצור איתי קשר בטלפון- 054-5545878 או במייל liat.dotan@gmail.com

אתר- http://liatdotan.wixsite.com/liatdotan

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ליאת דותן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ליאת דותן ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת ליאת דותן

תכנית מגן – מוגנות, גבולות ונוכחות: מודל רב-ממדי להתמודדות עם בעיות התנהגות בגן
ליאת דותן
ילדים בגיל הרך המפגינים בעיות כמו התנהגות תוקפנית וקושי בוויסות עצמי נותרים פעמים רבות ללא מענה טיפולי. במאמר זה מוצגת "תכנית מג"ן" (מוגנות,...
מאמרים | 25/8/2019 | 4,346 | תגובה אחת