פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מוריס עוז
מוריס עוז

מוריס עוז

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 39444

אודות

שלום , שמי מוריס עוז - בוגר תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי ובנוסף בוגר רידמן בפסיכותרפיה הוליסטית והילינג אנרגטי עם התמחות בתחום הסרטן והפוריות.   אני עוסק בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי....

שלום ,

שמי מוריס עוז - בוגר תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי ובנוסף בוגר רידמן בפסיכותרפיה הוליסטית והילינג אנרגטי עם התמחות בתחום הסרטן והפוריות.
 
אני עוסק בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי. מלווה תהליכי ריפוי, העצמה ומודעות דרך שיחות ועבודת גוף, נפש ורוח. אני עוסק בתחום הטיפולי כבר מעל ל-20 שנה שבמהלכם, נמצא בתהליך מתמיד של לימוד והתפתחות, מחוייב לדרך שבה לעולם אין מפסיקים ללמוד.
 
הטיפול נועד לכל אדם/זוג/משפחה החווים קושי רגשי, קונפליקט או בעייה שאינה ניתנת לפתרון. הטיפול נועד לתת תמיכה והכלה בהתמודדות עם משברים שונים בתהליכי החיים, בהקשר האישי,זוגי או משפחתי.

הקליניקות שלי ממוקמות בכרמיאל ובמישגב. 
 
ניתן ליצור איתי קשר בטלפון: 052-6713540 או באמייל: moris9@hotmail.com
 
למאמרים נוספים ומידע נוסף עלי: , 
האתר שלי : www.morisoz.com
פרופיל פייסבוק : https://www.facebook.com/moris.oz.psychotherapy
 
בברכה,
 
מוריס
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מוריס עוז, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מוריס עוז ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת מוריס עוז

מוריס עוז
מהו "משולש רגשי"? מהי "תת מערכת"? ומה בדבר "הפציינט המזוהה"? לימוד מושגים תיאורטיים עלול להיות משימה מורכבת, אך בעזרת סיפורים, הצגות וסרטים ניתן...
מאמרים | 6/11/2013 | 26,661 | 4 תגובות