פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מוריס עוז

מוריס עוז

מוריס עוז

עובד סוציאלי ( M.S.W) - מטפל פרטני,זוגי ומשפחתי.

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 39444

אודות מוריס עוז בקצרה:

בוגר תואר שני בעו"ס (M.S.W) - מטפל פרטני,זוגי ומשפחתי. מקבל למפגשיים טיפוליים, באיזורים מישגב,כרמיאל ועפולה.  הטיפול נועד לתת תמיכה והכלה בהתמודדות עם משברים שונים בתהליכי החיים, בהקשר האישי,זוגי או משפחתי,...

פניה אל מוריס עוז

אודות מוריס עוז

בוגר תואר שני בעו"ס (M.S.W) - מטפל פרטני,זוגי ומשפחתי. מקבל למפגשיים טיפוליים, באיזורים מישגב,כרמיאל ועפולה. 

הטיפול נועד לתת תמיכה והכלה בהתמודדות עם משברים שונים בתהליכי החיים, בהקשר האישי,זוגי או משפחתי, תוך כדי איפשור של מרחב המבוסס על הקשבה, הכלה, תמיכה וליווי.
 
 
כמטפל, התפקיד שלי הוא להיות לצידו של המטופל במסעו הפנימי, ללוות אותו, לתמוך בו, לאפשר ולעזור לו לעורר את כוחות הריפוי הטבעיים שלו ולהפוך כוחות אלו לזמינים בכול עת שהמטופל בוחר בכך.  
 
בעבודה שלי עם זוגות, אסייע לבני הזוג לפתור קונפליקטים בנושאים שונים, ליצור ערוץ תקשורת בריא בין בני הזוג, לשנות דפוסי התנהגות בלתי אדפטיביים ולעודד צמיחה ושינוי דרך קבלת כלים חדשים של תקשורת,ראיית הצרכים והרצונות זה של זה ושינוי ההרגלים והתבניות המונעות מאינטימיות,כנות ואהבה לצמוח.
 
בעבודה שלי עם משפחות, אעזור לבני המשפחה להעלות את הקשיים שלהם, לתקשר באופן ישיר וכנה, אך תוך רגישות והתחשבות, ע"מ לאפשר לבני המשפחה להתבונן על דפוסי התקשורת ביניהם, על חלוקת התפקידים בבית, על יחסי הכוחות במשפחה, וגם על האופנים בהם כל אחד מבני המשפחה מביא עצמו לכדי ביטוי בתא המשפחתי.
 
אני מטפל בקליניקה נעימה הממוקמת בהררית(מישגב) .
ניתן ליצור איתי קשר בטלפון: 052-6713540 או באמייל: moris9@hotmail.com
 
למידע נוסף עלי:  
האתר שלי : www.morisoz.com
פרופיל פייסבוק : https://www.facebook.com/moris.oz.psychotherapy
 
בברכה,
 
מוריס
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מוריס עוז, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מוריס עוז ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת מוריס עוז

מוריס עוז
מהו "משולש רגשי"? מהי "תת מערכת"? ומה בדבר "הפציינט המזוהה"? לימוד מושגים תיאורטיים עלול להיות משימה מורכבת, אך בעזרת סיפורים, הצגות וסרטים ניתן...
מאמרים | 6/11/2013 | 29,324 | 4 תגובות