לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
28.8.2011: פסיכולוגיה ציבורית – הפגנה, מאמר ואתר

28.8.2011: פסיכולוגיה ציבורית – הפגנה, מאמר ואתר

שפיות זמנית | 28/8/2011 | הרשמו כמנויים | שלחו טקסט לבלוג

מצבה של הפסיכולוגיה הציבורית בכי רע, אומרים זאת כולם: החל בנתונים הסטטיסטיים דרך המומחים והמתמחים וכלה במטופלים. במאמר של ליאת שלזינגר שפורסם בתחילת החודש ב"מעריב" מתואר המצב בו נמצאת המערכת, הרפורמה הזוחלת על גלגוליה השונים, ומרואיינים בעלי תפקידים בתוך המערך של בריאות הנפש.

בשל המצב החמור בו נמצאת הפסיכולוגיה הציבורית, וכחלק מן המחאה החברתית הרחבה, נקבעה הפגנה שתתקיים ביום שלישי הקרוב (30.8) בתל אביב תחת הכותרת "נאבקים למען הפסיכולוגיה הציבורית". וכך נכתב בהזמנה: " במיוחד עכשיו, בימים לא פשוטים אלו המשפיעים על רווחתם הנפשית של כלל תושבי ישראל, עולה חשיבותה של מערכת פסיכולוגיה ציבורית איתנה ונגישה, ומאבקנו מקבל משנה תוקף! [...] לקראת שימוע של נציגים מהפסיכולוגיה הציבורית בועדת טרכטנברג אנו חייבים לעורר את דעת הקהל והממשלה למצבה העגום של הפסיכולוגיה הציבורית, לפגיעה הנלווית בבריאות הנפשית של הציבור, ולפוטנציאל הרב הטמון במתן מגוון שירותים פסיכולוגיים איכותיים במערכת מתוקנת". פרטים נוספים אפשר למצוא כאן.

באותו עניין, האתר שהקימו מתמחים בפסיכולוגיה הנאבקים למען עתיד טוב יותר לבריאות הנפש בישראל, מארח כמעט מידי יום טקסטים והרצאות של אנשי בריאות הנפש, רובם ככולם נוגעים גם ברבדים קליניים, וגם בתפקיד החברתי הקיים לפסיכולוגיה הציבורית. מומלץ.


תגיות:

מטפלים בתחום

מטפלים שאחד מתחומי העניין שלהם הוא: פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה במדיה ובתקשורת, פסיכולוגיה רב תרבותית, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה חינוכית, פסיכולוגיה התפתחותית
היאלי לנדאו
היאלי לנדאו
פסיכולוגית
רמת גן והסביבה
עוז פפרברג
עוז פפרברג
עובד סוציאלי
נגב, אונליין (טיפול מרחוק)
ליבנה כץ
ליבנה כץ
פסיכולוגית
מורשה לעסוק בהיפנוזה
חיפה והכרמל
ד"ר נאווה צביאלי (רפופורט)
ד"ר נאווה צביאלי (רפופורט)
עובדת סוציאלית
תל אביב והסביבה, אונליין (טיפול מרחוק)
חגית כהן
חגית כהן
פסיכולוגית
באר שבע והסביבה, אונליין (טיפול מרחוק), מצפה רמון והסביבה
דוד סנש
דוד סנש
פסיכולוג
תל אביב והסביבה, חולון והסביבה, רמת גן והסביבה

עוד בבלוג של שפיות זמנית

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות לפוסט זה.