פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

Thinking out of the box" : unconventional psychotherapy" / ד"ר שניאור הופמן

ספר קטן זה מכיל תיאורי התערבויות פסיכולוגיות לא שגרתיות, כדוגמת: שימוש ביועצים "רוח רפאים", רבנים, הומור, ומבחן השלכתי, המסייעים בטיפול במקרים קליניים מאתגרים. מטרת תאורי המקרה המובאים בספר היא לעודד פתיחות מחשבתית, גמישות, ויצירתיות אצל מטפלים, ולהרחיב את האוצר של כלים, טכניקות, והתערבויות בעבודתם הקלינית.

ספרים | 27/3/2015 | 4,455

תגיות:

Thinking out of the box
: Thinking out of the box"
unconventional psychotherapy
 
הוצאה עצמית
 
 
 
 
ספר קטן זה מכיל תיאורי התערבויות פסיכולוגיות לא שגרתיות, כדוגמת: שימוש ביועצים "רוח רפאים", רבנים, הומור, ומבחן השלכתי, המסייעים בטיפול במקרים קליניים מאתגרים. ההתערבויות וההסברים של הטיפולים בפציינטים, מהם מבוגרים ומהם צעירים עם סוגים שונים של פתולוגיות וסימפטומים, מוגשים לקורא בצורה מפורטת וברורה. מטרת כרך זה היא לעודד פתיחות מחשבתית, גמישות, ויצירתיות אצל מטפלים, ולהרחיב את האוצר של כלים, טכניקות, והתערבויות בעבודתם הקלינית.
 
ד"ר שניאור הופמן, פסיכולוג בכיר מדריך במרפאה הקהילתית לבריאות הנפש בבני ברק. הוא חבר "עזר כנגדו: קותרפיה דיאלקטית במקרים מאתגרים" עם ד"ר בני פלדמן, "Mental Health, Psychotherapy and Judaism , וערך "מקראה לפסיכותרפיסטים דתיים: עניינים, פסקי הלכה וטיפול ", וכן את "Rabbis and Psychologists: Partners or Adversaries"ואת, "חרדים וטיפול פסיכולוגי: סוגיות ותאורי מקרים", עם ד"ר לאה רוסמן.
 
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחבר וההוצאה לאור:
 
 
מטפלים ועורכים שותפים של המקרים המוצגים בפרק זה לפי סדרם: נילי קופרמן ז"ל, .M.S.W, אסתי הרמן, M.S.W., וברברה וויזנסקי, M.A.

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות למאמר זה.