לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
עירית יניר

עירית יניר

עירית יניר

טיפול אישי, זוגי ומשפחתי

יועצת חינוכית מאומתת
מספר רישיון: 103
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 528

אודות עירית יניר בקצרה:

ד"ר עירית יניר,  www.tipulzugy.com  052-2803262 טיפול וייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי, מוסמכת האגודה לטיפול בזוגיות ובמשפחה אני מטפלת זוגית ומשפחתית ופסיכותרפיסטית, בעלת ניסיון רב שנים. אוהבת מאוד את המפגש האנושי,...

פניה אל עירית יניר

אודות עירית יניר

ד"ר עירית יניר,  www.tipulzugy.com  052-2803262

טיפול וייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי, מוסמכת האגודה לטיפול בזוגיות ובמשפחה

אני מטפלת זוגית ומשפחתית ופסיכותרפיסטית, בעלת ניסיון רב שנים. אוהבת מאוד את המפגש האנושי, שהוא הבסיס לכל קשר טיפולי מוצלח!

אני מציעה טיפול, ייעוץ ותמיכה בשלבי החיים השונים: צעירים, זוגיות ונישואין, הורות, אמצע החיים, פרידה, פרק ב', פרישה, סבאות, הגיל ההמבוגר ("הגיל השלישי"); 

טיפול ותמיכה במצבי לחץ ומשבר אישיים, זוגיים ומשפחתיים, חרדה ודיכאון

טיפול מרחוק: באמצעות שיחות וידיאו, טלפון או זום. למתקשים להגיע לקליניקה מסיבות שונות (מרחק פיזי, חו"ל, קשיים אישיים, סגר קורונה...)

אני מטפלת במיגוון גישות, ביניהן טיפול נרטיבי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, שיטת גוטמן, פוטותרפיה ועוד. היכרותי המעמיקה עם מיגוון גישות ושיטות טיפול מאפשרת לי להתאים לכל פונה את הדרך המתאימה לו.

מוסמכת לסייע ליחידים ולזוגות באמצעות שאלוני הד.נ.א. הזוגי  https://mydnamatch.me/

טיפול קצר מועד או לטווח ארוך.

אני מאמינה בגישה המערכתית, הרואה את האדם לכשעצמו, ובו בזמן כחלק ממערכת רחבה יותר.

גם מאחורי העננים זורחת השמש! אני מאמינה בכוחו של האדם להתמודד ולהיטיב את חייו. אני שם כדי להאיר, לתמוך, לראות דברים קצת אחרת, ולסייע לצאת מן הקושי חכמים יותר וחזקים יותר.

ניתן לפנות אלי ישירות בטלפון 052-2803262 או דרך האתר www.tipulzugy.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עירית יניר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עירית יניר ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת עירית יניר

עירית יניר
שלב "הבגרות הצומחת" – כבר לא מתבגר ועדיין לא מבוגר (שנות העשרים) – הוא שלב חדש במעגל החיים האישי והמשפחתי. המאמר מציג עבודת מחקר מקיפה, אשר...
מאמרים | 5/9/2007 | 15,866 | תגובה אחת