לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ד"ר אליזבט קיי

ד"ר אליזבט קיי

ד"ר אליזבט קיי

מטפלת במוסיקה וקול מומחית

מטפלת בהבעה ויצירה מאומתת
מספר רישום (עד 2004): 23944

אודות ד"ר אליזבט קיי בקצרה:

ד"ר אליזבט קיי מומחית לטיפול במוסיקה וקול (PhD) בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים, נוער, מבוגרים וגיל הזהב. היא בוגרת לימודי דוקטורט בתחום הטיפול במוסיקה באוניברסיטת בר-אילן, במסגרתם פיתחה מודל ייחודי לטיפול באמצעות...

פניה אל ד"ר אליזבט קיי

אודות ד"ר אליזבט קיי

ד"ר אליזבט קיי מומחית לטיפול במוסיקה וקול (PhD) בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים, נוער, מבוגרים וגיל הזהב. היא בוגרת לימודי דוקטורט בתחום הטיפול במוסיקה באוניברסיטת בר-אילן, במסגרתם פיתחה מודל ייחודי לטיפול באמצעות קול לילדים עם פחדים וחרדות - VocaPlay Therapy Model. היא זוכת מלגת הנשיא לדוקטורנטים מצטיינים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומלגת טיילור להצטיינות בלימודי טיפול במוסיקה ועבודה קלינית מטעם ארגון ה-UJIA.

ד"ר אליזבט קיי ריכזה את המסלול להכשרת מטפלים במוסיקה במכללה ירושלים, שם גם שימשה מרצה ומנחת פרקטיקום במשך שנים. היא יזמה וניהלה פרויקטים רבים בתחום הטיפול במוסיקה וקול, עבדה כמטפלת במוסיקה והדריכה צוותים מקצועיים במסגרת משרד הבריאות, החינוך, הרווחה והביטחון. היא עבדה בין השאר בשיתוף עם שירותי האמנה, התפתחות הילד והשירות הפסיכולוגי הייעוצי. 

היום אליזבט מנהלת את קליניקת טיילור לטיפול במוסיקה וקול במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים. היא מטפלת בבעיות רגשיות, חברתיות, התפתחותיות, נוירולוגיות וקוליות. היא מרצה, מנחה סדנאות וקורסי העשרה ומדריכה סטודנטים, הורים ואנשי מקצוע.

רישיון משרד הבריאות מספר 23944

אתר תרפיה במוסיקה וקול:

http://voicetherapy.bravesites.com

עמוד לינקדאין:

https://www.linkedin.com/in/musictherapyk

ליצירת קשר בכל שאלה וקביעת פגישת היכרות:
 
טל': 054-4515021
 
דוא"ל: musictherapyk@gmail.com
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר אליזבט קיי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר אליזבט קיי ובאחריותו/ה.