לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
גיא סעאתי

גיא סעאתי

גיא סעאתי

עוס קליני

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 41429

אודות גיא סעאתי בקצרה:

עובד סוציאלי-קליני בהכשרתי, בוגר קורס טיפול אינטגרטיבי בטראומה, פסיכותרפיה התייחסותית וקורס מורי מיינדפולנס. מתרגל מדיטציה שנים רבות בישראל ובחו"ל, שואב השראה מהמסורת הבודהיסטית ומקדיש את עבודתי לשילוב...

פניה אל גיא סעאתי

אודות גיא סעאתי

עובד סוציאלי-קליני בהכשרתי, בוגר קורס טיפול אינטגרטיבי בטראומה, פסיכותרפיה התייחסותית וקורס מורי מיינדפולנס. מתרגל מדיטציה שנים רבות בישראל ובחו"ל, שואב השראה מהמסורת הבודהיסטית ומקדיש את עבודתי לשילוב בין טיפול פסיכותרפי ועקרונות בודהיסטיים.

 אני מאמין שאתגרי החיים, לצד אי הנחת והקושי שמצטרפים אליהם, הם עדות לחכמה, כוחות ויכולות שמבקשים להיות נוכחים יותר ויותר בחיינו.

הגישה שלי היא גישה דינמית-התייחסותית, בין-אישית, רגישה וקשובה. אני מציע את הפגישות איתי כמרחב בו אני לא יושב כדף חלק ומרוחק אלא כמלווה לדרך. ואת או אתה, עם כל מי שאת.ה ומה שהביא אותך לרגע הזה. נפגשים במטרה ליצור קשר, אמון ויכולת התבוננות משותפת במטרה להבין לעומק את המתרחש בחיים ולצמוח מקושי, משבר ובלבול.

אני פוגש צעירים ובוגרים, מגיל 16 ומעלה בקליניקה בתל אביב ואונליין.

להטב"ק פרנדלי

אשמח לשמוע ממך,

גיא

0538219209 | Guysaati@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גיא סעאתי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גיא סעאתי ובאחריותו/ה.