פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורן מי-רון
אורן מי-רון

אורן מי-רון

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-110538

אודות

שמי אורן ואני פסיכולוג קליני מומחה. בעבודתי במסגרות הציבוריות רכשתי ידע וניסיון בעבודה עם מבוגרים ומתבגרים הסובלים מקשיים רגשיים, דיכאון וחרדה, אירועים טראומטיים, בעיות זוגיות, חברתיות ומשפחתיות, ועם אלו...

פניה אל אורן מי-רון


שמי אורן ואני פסיכולוג קליני מומחה. בעבודתי במסגרות הציבוריות רכשתי ידע וניסיון בעבודה עם מבוגרים ומתבגרים הסובלים מקשיים רגשיים, דיכאון וחרדה, אירועים טראומטיים, בעיות זוגיות, חברתיות ומשפחתיות, ועם אלו המתמודדים עם אתגרי החיים, הרוצים לצאת מתוך תקיעות, להתפתח ולממש עצמם.​​​​​​​
אני מטפל בגישה דינמית בדגש על הקשר הבינאישי ועל דפוסי הקשר המשפיעים על האופן בו האדם מתנהל בחייו. משלב טכניקות מטיפולים קוגניטיביים והתנהגותיים (CBT), טיפול EMDR ממוקד טראומה, קשיבות (mindfulness) ומנטליזציה. מאמין בטיפול בגובה העיניים ובהתאמתו לצרכי המטופל.

מניסיוני אני מאמין בכוחו המרפא של מפגש בין אישי. בטיפול אני מציע מקום מכבד ומוגן המאפשר את התרחשותו של תהליך עמוק ואישי המבוסס על ידע ומקצועיות, המתנהל בקצב המתאים ומאפשר הקלה והתפתחות היכן שקודם היה כאב וחסר.

הקליניקה נעימה ושקטה נמצאת ברחוב קטן במרכז תל-אביב

ליצירת קשר: 054-7946253

                                                   אל תהססו לפנות ולהעזר

                                                                                                                      אורן מירון

בפייסבוק: https://www.facebook.com/oranpsy

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורן מי-רון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורן מי-רון ובאחריותו/ה.