פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ליאת ברונשטיין ז'ריקר
ליאת ברונשטיין ז'ריקר

ליאת ברונשטיין ז'ריקר

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-4208

אודות

מטפלת רגשית בפסיכודרמה. מאמינה בכל לבי כי כל אדם זקוק למקום בטוח להתבונן בעצמו ולהתקרב לעצמו. המפגש הטיפולי בכלל והפסיכודרמה בפרט עוזרים לנו להתבונן על הקשרים והמצבים בחיינו ברגישות, תמיכה והכוונה. מגיעה...

פניה אל ליאת ברונשטיין ז'ריקר

מטפלת רגשית בפסיכודרמה. מאמינה בכל לבי כי כל אדם זקוק למקום בטוח להתבונן בעצמו ולהתקרב לעצמו. המפגש הטיפולי בכלל והפסיכודרמה בפרט עוזרים לנו להתבונן על הקשרים והמצבים בחיינו ברגישות, תמיכה והכוונה.

מגיעה לתחום הטיפולי מתוך סקרנות לנפש האדם והרצון לאפשר לה רווחה ותחושת שלמות. מאמינה כי הכלה ואמפתיה יכולות להעמיק את הקשר וההבנה של המטופל עם העצמי הייחודי לו.
בעלת ניסיון עם אוכלוסיות מגוונות, ביניהם ילדים  ובני נוער, הורים, מבוגרים 18+, בריאות הנפש והגיל השלישי. 
מקבלת בקליניקה פרטית בהדר יוסף, ת"א. 
אני עובדת בעמותה של הגיל השלישי ובפרט עם ניצולי שואה ומשפחותיהם.
עוסקת בטיפול פרטני וקבוצתי.

אני מבינה כי הפניה לטיפול היא חלק מורכב. לעיתים קיים בנו הרצון, אך המחשבה כי נכניס מישהו לשטחנו הפרטי והכמוס נעלמת כליל עם החשש, ההלם והחרדה המלווים אותה. אני מזמינה אתכם לחשוב על כך באופן נוסף: המפגש הטיפולי הוא הזמנה למקום שבו תוכלו לשמר את השטח הפרטי. הוא יוכל להישאר כזה כאשר תתחזקו אותו, תהרהרו עליו, תחדשו אותו. לעיתים אנו עובדים קשה בהטמנת המחשבות הנפשיות שלנו, שבמקום לנהל אותן הן מתחילות לנהל אותנו. הן מדברות בצורת התפרצות וכעס, תחושות דכדוך, פגיעות יתר, הקרבת יתר ועוד.   
אני בטוחה כי אם תרשו לעצמכם למתוח את גבולכם קצת מעבר למוכר, אל המקום שאליו אתם מעוניינים להגיע, תמצאו שחרור מעמסות וחופש אמיתי.

אקדמיה:

M.A תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה. מטפלת מוסמכת בפסיכודרמה. המכללה האקדמית לחברה ואמנויות.
B.A תואר ראשון בהיבטים התפתחותיים בחינוך ותיאטרון, אוניברסיטת תל אביב.
חברה באיגוד הישראלי לפסיכודרמה

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ליאת ברונשטיין ז'ריקר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ליאת ברונשטיין ז'ריקר ובאחריותו/ה.