לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
עידו וינשטיין

עידו וינשטיין

עידו וינשטיין

פסיכולוג רפואי מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-135413

אודות עידו וינשטיין בקצרה:

שלום, אני עידו, פסיכולוג רפואי מומחה, מטפל במבוגרים ומתבגרים בקליניקה פרטית בדרום תל אביב. מוסמך תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. את ניסיוני המקצועי רכשתי במרפאת הכאב, החטיבה הכירורגית...

פניה אל עידו וינשטיין

אודות עידו וינשטיין

שלום, אני עידו, פסיכולוג רפואי מומחה, מטפל במבוגרים ומתבגרים בקליניקה פרטית בדרום תל אביב. מוסמך תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. את ניסיוני המקצועי רכשתי במרפאת הכאב, החטיבה הכירורגית ומחלקת פלסטיקה בבית החולים איכילוב, וכן במרפאה פסיכולוגית במסגרת הרפואה הראשונית, הכוללת שיתוף פעולה עם רופאי/ות משפחה. חבר האגודה הישראלית לפסיכוסומטיקה. 

הגישה הטיפולית שלי, אשר בה אני מאמין, היא גישה אינטגרטיבית.

גישה זו משלבת בין חשיבה דינאמית קלאסית (כיצד האופן בו אני חי וחיה את חיי כיום קשור בחוויות, קשרים ואירועי עבר) וגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT), העוסקת בשינוי מחשבתי והתנהגותי בהווה.

בין היתר, ובהתאם לצורך, משלב בטיפול גם טכניקות פסיכופיזיולוגיות להפחתת חרדה ודיכאון כגון תרגול נשימות, הרפיות, דמיון מודרך ומיינדפולנס.

תחומי טיפול: התמודדות עם כאב כרוני, פציעות, התמודדות עם מחלות כרוניות ואקוטיות, פסיכוסומטיקה ומצבים גופניים לא ברורים, ניהול והפחתת סטרס, חרדות, דיכאון, טיפול בגיל השלישי, מצבי משבר, אבל ואובדן.

 

אתר אינטרנט: www.weinsteinido.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עידו וינשטיין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עידו וינשטיין ובאחריותו/ה.