לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
עידו וינשטיין

עידו וינשטיין

עידו וינשטיין

פסיכולוג רפואי מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-135413

שלום, אני עידו, פסיכולוג רפואי מומחה, מטפל במבוגרים ומתבגרים בקליניקה פרטית בדרום תל אביב. מוסמך תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. את ניסיוני המקצועי רכשתי במרפאת הכאב, החטיבה הכירורגית... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל עידו וינשטיין

אודות עידו וינשטיין

שלום, אני עידו, פסיכולוג רפואי מומחה, מטפל במבוגרים ומתבגרים בקליניקה פרטית בדרום תל אביב. מוסמך תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. את ניסיוני המקצועי רכשתי במרפאת הכאב, החטיבה הכירורגית ומחלקת פלסטיקה בבית החולים איכילוב, וכן במרפאה פסיכולוגית במסגרת הרפואה הראשונית, הכוללת שיתוף פעולה עם רופאי/ות משפחה. חבר האגודה הישראלית לפסיכוסומטיקה. 

הגישה הטיפולית שלי, אשר בה אני מאמין, היא גישה אינטגרטיבית.

גישה זו משלבת בין חשיבה דינאמית קלאסית (כיצד האופן בו אני חי וחיה את חיי כיום קשור בחוויות, קשרים ואירועי עבר) וגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT), העוסקת בשינוי מחשבתי והתנהגותי בהווה.

בין היתר, ובהתאם לצורך, משלב בטיפול גם טכניקות פסיכופיזיולוגיות להפחתת חרדה ודיכאון כגון תרגול נשימות, הרפיות, דמיון מודרך, מיינדפולנס והיפנוזה רפואית.

תחומי טיפול: התמודדות עם כאב כרוני, פסיכוסומטיקה וסימפטומים גופניים ללא ממצא רפואי ברור, התמודדות עם מחלות כרוניות ואקוטיות, ניהול והפחתת סטרס, טיפול בחרדות, דיכאון, מצבי משבר, אבל ואובדן. וכן טיפול בגיל השלישי. 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עידו וינשטיין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עידו וינשטיין ובאחריותו/ה.