לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
פז חיט

פז חיט

פז חיט

פסיכולוגית קלינית מומחית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-147582

​הכשרה ומקומות עבודה קודמים: המרכז לבריאות הנפש ע"ש יהודה אברבנאל פנימייה פוסט אשפוזית "נווה-צאלים"  המרכז לבריאות הנפש "שלוותה"  קליניקה ציבורית במרכז הבינתחומי הרצליה. מה זה טיפול? כמו... קראו אודותיי בהרחבה...

בתקופה זו אני זמינה (בהתנדבות) למתן עזרה ראשונה נפשית. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד שאינו מהווה תחליף לטיפול.


ניתן להתקשר אלי ל 0543035503 בימים:
ראשון, בין 13:00 ל 15:00
שני, בין 10:00 ל 13:00
שלישי, בין 10:00 ל 13:00
רביעי, בין 14:00 ל 20:00

פניה אל פז חיט

אודות פז חיט

​הכשרה ומקומות עבודה קודמים:
המרכז לבריאות הנפש ע"ש יהודה אברבנאל
פנימייה פוסט אשפוזית "נווה-צאלים" 
המרכז לבריאות הנפש "שלוותה" 
קליניקה ציבורית במרכז הבינתחומי הרצליה.

מה זה טיפול?

כמו כל השאלות הקשות, גם לזו אין תשובה פשוטה. לא רק זה, אלא שהתשובה ודאי תשתנה כשתשאלו אנשים שונים. הטיפול שאני מציעה נשען על עקרונות פסיכואנליטיים ופסיכודינאמיים, זאת בשילוב שיטות טיפול נוספות בהתאם לצורך. ההזמנה בטיפול היא לדבר- על מה שמעיק ומציק, מה שלא מסתדר, מה שמפריע. הדיבור טומן בחובו הפתעות. לכאב נפשי אין פתרון אחד כזה שאפשר לקנות בסופר ואין נוסחאות מוכנות מראש. הכניסה לטיפול כמוה הכניסה ליער עבות והמטרה היא למצוא שביל אישי שיביא להקלה בסבל ולחיים מלאים יותר.  במסע כזה דרוש עוד אדם, עוד נוכחות. פה נכנסת לתמונה הפנייה לטיפול. מה שאתם מרגישים, חווים וחושבים זה משנה! וכדאי למצוא איך לעשות עם זה דבר מה בעולם.כן, אפשר לחיות באופן אחר ולא רק "להעביר את הזמן". טיפול פסיכולוגי יכול לשפר את תחושת הסיפוק מהחיים, ולכך ישנן השפעות פרקטיות.  

למי זה מתאים?

טיפול מתאים לכל מי שרוצה. בגישה שבה אני מטפלת הבעיה שמגיעים איתה איננה מבודדת משאר החוויות והאישיות ויש לחקור את הקשרים השונים שבנפש על מנת להגיע להקלה. טיפול פסיכולוגי יכול לסייע במקרים של דיכאון, חרדה, פוביה (פחדים), טראומה, אסון, חוסר שביעות רצון מהחיים, התמכרויות, בעיות בזוגיות, קשיים ביצירת קשרים, בעיות במיניות, סוגיות הנוגעות לקריירה, קשיים בלימודים, בעיות התנהגות (בנוער), ועוד.  אורך הטיפול ומטרותיו יקבעו בהתאם לאדם הספציפי ולבעיה הספציפית עימה מגיע.

מתי פונים לטיפול?

רבים פונים לטיפול סביב נקודת משבר. אחרים פונים כשמרגישים שמשהו תקוע בחייהם. אם אתם נתקלים במשהו שחוזר שוב ושוב, ולמרות הרצון שיהיה בפעם הבאה אחרת, בכל זאת אינכם מצליחים לשנות, גם אז ניתן לפנות לטיפול. 

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של פז חיט, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי פז חיט ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת פז חיט

רגעים בעקבות 'פטריק מלרוז'
פז חיט
הסדרה 'פטריק מלרוז', בה עוסק מאמר זה, מבוססת על ספריו של אדוארט סיינט אובין הבריטי ושוטחת עלילה של התמודדות עם ריקבון משפחתי וגילוי עריות. במרכזה...
כתבות | 23/12/2018 | 6,047