לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
דיקלה רוזנבלט גדיש

דיקלה רוזנבלט גדיש

דיקלה רוזנבלט גדיש

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 29071

אודות דיקלה רוזנבלט גדיש בקצרה:

עובדת סוציאלית בוגרת תואר שני קליני MSW בבר אילן.  טיפול רגשי במבוגרים המתמודדים עם משברי חיים, חרדה, דכאון וקשיים נפשיים, וכן עבודה עם מבוגרים המאובחנים על הרצף האוטיסטי ובני משפחותיהם.  תמיכה וליווי סביב...

פניה אל דיקלה רוזנבלט גדיש

אודות דיקלה רוזנבלט גדיש

עובדת סוציאלית בוגרת תואר שני קליני MSW בבר אילן. 

טיפול רגשי במבוגרים המתמודדים עם משברי חיים, חרדה, דכאון וקשיים נפשיים, וכן עבודה עם מבוגרים המאובחנים על הרצף האוטיסטי ובני משפחותיהם. 

תמיכה וליווי סביב משברי חיים, חרדה, דכאון, בריאות הנפש, סכיזופרניה, אוטיזם, הפרעות אישיות.

מאמינה בשילוב כלים מעולם הטיפול ומעולם השיקום התופסים את האדם כבעל כוחות להתמודדות, גם כשמצוי במצבי חיים קשים.

במהלך התואר הראשון, התנסתי בטיפול דינמי קצר מועד במחלקה שיקומית בבית החולים "רעות" וכן בטיפולים דינמיים ארוכי טווח למבוגרים במסגרת מרפאה לבריאות הנפש של קופ"ח כללית.

עם סיום התואר, עבדתי כמנהלת מערך דיור למבוגרים על הרצף האוטיסטי, תפקיד ששילב ניהול לצד טיפול בדיירים והדרכת הצוות המטפל.
בתפקידי הבא, עבדתי כאחראית תחום עבודה סוציאלית במכון להתפתחות הילד בתל השומר, שם ביצעתי הדרכות להורים במסגרת צהרון טיפולי.
במהלך לימודי התואר השני, עבדתי במשך שנתיים כמתאמת טיפול במסגרת דיור לפגועי נפש, שם התנסיתי בליווי וטיפול ארוך טווח במבוגרים המתמודדים עם מגוון קשיים רגשיים, כגון: סכיזופרניה, הפרעות אישיות, דיכאון, מאניה-דיפרסיה ועוד, וכן העברתי במקום קבוצה טיפולית למתמודדים.

בשנתיים האחרונות, עבדתי כמטפלת רגשית בעמותה לילדים בסיכון. במסגרת התפקיד בעמותה טיפלתי, באמצעות משחק, בילדים ונערים המאובחנים על הרצף האוטיסטי וכן קיימתי הדרכות הורים.

מקבלת בקליניקה בצפון תל אביב. 

פנויה לקבל מטופלים חדשים- שעות הבוקר והצהריים. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דיקלה רוזנבלט גדיש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דיקלה רוזנבלט גדיש ובאחריותו/ה.