לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
בטי וינברג

בטי וינברג

בטי וינברג

פסיכולוגית

פסיכולוג/ית מאומת/ת
מספר רישיון: 27-4182

אודות בטי וינברג בקצרה:

ד"ר בטי וינברג (PhD) פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית בעבודתי בקליניקה הפרטית שברמת אביב, אני נעזרת בשתי גישות תיאורטיות שונות: הגישה הדינאמית והגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT). להערכתי שתי גישות אלו מספקות...

פניה אל בטי וינברג

אודות בטי וינברג

ד"ר בטי וינברג (PhD)

פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית

בעבודתי בקליניקה הפרטית שברמת אביב, אני נעזרת בשתי גישות תיאורטיות שונות: הגישה הדינאמית והגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT). להערכתי שתי גישות אלו מספקות מענה הולם ויעיל לטווח רחב של קשיים רגשיים.

יש לי ניסיון של מעל 20 שנה בטיפול בילדים, נער ומבוגרים הסובלים מלקויות למידה, קשיי הסתגלות, חרדה ודיכאון. כמו כן, יש לי רקע רחב בטיפול בילדים ונער בספקטרום של אוטיזם (PDD).

במהלך שנות עבודתי עם ילדים ונער למדתי כי שילובם של כל הגורמים המעורבים בהתפתחות הילד מסייע ליעילות וקיצור אורך הטיפול בו: ההדרכה הצמודה של ההורים היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הטיפולית ולכן אני רואה בהורים שותפים הכרחיים בתהליך. בנוסף, קשר שוטף עם גורמי המוסד החינוכי בו לומד הילד וכן מטפלים נוספים המעורבים בקידומו, הוא חיוני לראיה הכוללת של הילד.

בנוגע לטיפול במבוגרים, אני גם מעניקה יעוץ עסקי לבעלי מקצועות חופשיים ואנשי היי-טק.

בנוסף לעשייה בקליניקה הפרטית, אני מלדמת במכללת אשקלון ועובדת כפסיכולוגית ביחידה לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) במרכז הקהילתי לבריאות הנפש ע"ש בריל, רמת חן.

בעברי, הייתי פסיכולוגית בבי"ס "הבית של תמר" ובתוקף תפקידי יעצתי לצוות הניהול וההוראה. כמו כן, הדרכתי את הצוות הטיפולי בבי"ס התבור שבחולון, המשלב ילדי PDD בחינוך הרגיל. בנוסף, עבדתי כמאבחנת באגודת ניצן, במרכז הארצי שבת"א.

שליטה בשפות: עברית, ספרדית ואנגלית.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של בטי וינברג, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי בטי וינברג ובאחריותו/ה.