פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×צילום מאת Nisim Touitou
Nisim Touitou ©
זכור אותי
דקלה רונן
דקלה רונן

דקלה רונן

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 20733

אודות

הי. נעים מאוד שמי דקלה. אני פסיכותפיסטית במבוגרים, מתבגרים וילדים בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בשילוב גישה דינאמית. אני עוסקת בטיפול מזה 15 שנה.  אני בעלת ניסיון בטיפול קצר טווח הממוקד בשינוי ממוקד ויעיל וכן...

פניה אל דקלה רונן

הי. נעים מאוד שמי דקלה. אני פסיכותפיסטית במבוגרים, מתבגרים וילדים בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בשילוב גישה דינאמית. אני עוסקת בטיפול מזה 15 שנה. 

אני בעלת ניסיון בטיפול קצר טווח הממוקד בשינוי ממוקד ויעיל וכן בעלת ניסיון בטיפול ארוך טווח. הגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) נתמכה מחקרית כיעילה עבור הפרעות רבות, כגון: חרדה, דיכאון, מצבי רוח משתנים, התפרצויות זעם או התפרצויות כעס, OCD, ADHD ועוד, ועל כן היא מומלצת במיוחד להקלה והחלמה מהקושי.  

בתוך התהליך הטיפולי את/ה תקבלי/ו הזדמנות להכיר את העושר הפנימי שלך, לתת משמעות לחוויות שלך, לתת לעצמך לחוות את שלל הרגשות והחוויות בצורה מלאה, ולווסת את הרגש אצלך. כלומר: לפתח יכולת  להפחית או להעצים רגש מסוים, ולהתמודד עם הכאב שבו. 

אני מאמינה שהקושי, עם כל הכאב שבו, הוא קריאה שלך לעזור לעצמך, להבין את משמעותו בחייך, להרגיש ולקבל את עצמך, למצוא ולממש את הכוחות הפנימיים והחוזקות החבויים בתוככך.

מהלך הטיפול מלווה לעיתים בכלים מתחום המשחק, קלפים טיפוליים, ציור, כתיבה, דמיון מודרך, אשר מטרתם לזהות באופן מדוייק את הבעייה המוצהרת, התהליכים הקודמים לה, המחשבות והתחושות המתלוות לה, והתוצאות שנוכחותה וקיומה מביאות עמן.

אני בעלת ניסיון בטיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים על ספקטרום האוטיזם, אשר דורשת התמחות והבנה נוספת, כולל בעבודה עם הוריהם.  

"אם יוצאים - מגיעים למקומות נפלאים..

אתה יכול ויודע, מוכן ומזומן, ואתה הוא זה שיחליט לאן".... (ד''ר סוס).

 

 

 

אשמח לייעץ ולענות על כל שאלה. 
אל תהססו! 

דקלה רונן
050-6317100

ניתן גם לשלוח הודעה במייל: dikla.rnn@gmail.com

למידע נוסף, כנסו לאתר:

www.cbt-modiin.com

 

הגעת לאדם אחד

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דקלה רונן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דקלה רונן ובאחריותו/ה.