פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דקלה רונן
דקלה רונן

דקלה רונן

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 20733

אודות

הי. נעים מאוד שמי דקלה. אני פסיכותפיסטית במבוגרים, מתבגרים וילדים. אני עוסקת בטיפול מזה 15 שנה. אם הגעת עד כאן, אז אחזק אותך ואומר : "את אמיצה"! את אמיצה להגיע לכאן ולפתוח את הדלת לעצמך. מטופלים רבים חוששים מהפגישה...

פניה אל דקלה רונן

הי. נעים מאוד שמי דקלה. אני פסיכותפיסטית במבוגרים, מתבגרים וילדים. אני עוסקת בטיפול מזה 15 שנה.

אם הגעת עד כאן, אז אחזק אותך ואומר : "את אמיצה"! את אמיצה להגיע לכאן ולפתוח את הדלת לעצמך. מטופלים רבים חוששים מהפגישה הטיפולית, ואולי גם את. אולי את חוששת שתבכי, אולי את חוששת שלא תדברי, אולי יש לך ספקות לגבי הצלחת הטיפול... חשוב לדעת שזה חששות טבעיים ומאוד הגיוניים! אז אני מזמינה אותך להתייעצות טלפונית, בו תוכלי לספר לי קצת על עצמך.. ולהכיר אותי קצת יותר... 

מטופלים רבים שואלים אותי: האם את באמת חושבת שאנשים יכולים להשתנות? אז כן. בטח שמשתנים. בטח שמתפתחים. בטח שאפשר להיות יותר טובים. קודם אל עצמינו, ואז זה גם לאלה שסביבנו. בעבודה שלי אני שואפת להעצים את הכוחות הטמונים בתוכך, ומאמינה מאוד ביכולת שלך לצמוח ולהתפתח מתוך, ודווקא בגלל המשבר.

אני בעלת ניסיון בטיפול קצר טווח הממוקד בשינוי ממוקד ויעיל וכן בעלת ניסיון בטיפול ארוך טווח. בעבודה שלי אני הופכת אותך למומחית הטיפול עבור עצמך. מבחינתי את היא המומחית (!) המכירה את עצמך הכי טוב. אני אתן לך את כל הכלים (רגשיים, קוגניטיביים, התנהגותיים) בכדי שתוכלי להיות את זו שמטפלת בעצמך. שבוחנת מה עובד ומה לא עובד. בשבילך. כך למשל, אתן לך וננסה ביחד כלים שונים שיסייעו ביידיך בוויסות רגשי, הפחתת עוצמות של רגשות, עיבוד קוגניטיבי הכולל פיתוח קול מיטיב, אוהב ומקבל עבור עצמך, סוגים שונים של הרפיות, בירור של ערכים ומטרות, שיסייעו בידייך להוביל את חייך אל עבר שאיפותייך, ולחיות חיים מספקים ובעלי משמעות (כולנו אנשים שונים וזה בסדר אם את מתחברת פחות לכלי מסוים).

אני עובדת בגישה מבוססת ראיות. הגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) נתמכה מחקרית כיעילה עבור הפרעות רבות, כגון: חרדה, דיכאון, מצבי רוח משתנים, התפרצויות זעם או התפרצויות כעס, OCD, ADHD ועוד, ועל כן היא מומלצת במיוחד להקלה והחלמה מהקושי. אני עובדת גם כן בשילוב עם גישה דינאמית. מהלך הטיפול מלווה לעיתים בכלים יצירתיים, שמסייעים לחוות ולהפנים את הנושאים באופן רגשי עמוק יותר, כגון: כלים מתחום המשחק, השירה, המוזיקה, קלפים טיפוליים, ציור, כתיבה, דמיון מודרך ועוד. לצד זאת, עבודתי פעמים רבות מלווה במצגות, הסברים מפורטים, סרטונים ממחישים ועוד.

בתקופה זו אני זמינה למתן עזרה ראשונית נפשית בהתנדבות לשוהים בבידוד. זהו ייעוץ תמיכתי טלפוני בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול.  

מוזמנים ליצור קשר: 050-6317100 דקלה רונן

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דקלה רונן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דקלה רונן ובאחריותו/ה.