פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
סיון סהר

סיון סהר

סיון סהר

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-132492

אודות סיון סהר בקצרה:

פסיכולוגית לאחר התמחות קלינית עם ניסיון גם בעבודה בתחום החינוכי. מטפלת ומלווה מבוגרים, נוער, ילדים והוריהם בקליניקה הממוקמת בכפר סבא. במהלך שנות התמחותי במרכז לבריאות הנפש נס-ציונה עבדתי עם אוכלוסיות מגוונות...

פניה אל סיון סהר

אודות סיון סהר

פסיכולוגית לאחר התמחות קלינית עם ניסיון גם בעבודה בתחום החינוכי. מטפלת ומלווה מבוגרים, נוער, ילדים והוריהם בקליניקה הממוקמת בכפר סבא.

במהלך שנות התמחותי במרכז לבריאות הנפש נס-ציונה עבדתי עם אוכלוסיות מגוונות במחלקה סגורה, טיפול יום ובמרפאה. במסגרת עבודתי טיפלתי במגוון קשיים, ביניהם דיכאון, חרדה, טראומה, קשיי הסתגלות, הפרעות אישיות, משברי חיים וקשיים חברתיים ובינאישיים. בימים אלה עובדת בשירות הפסיכולוגי של אבן יהודה כפסיכולוגית חינוכית ובמקביל בקליניקה פרטית. בעבודתי המערכתית בתוך בתי הספר וגני הילדים עובדת על קידום רווחתם הנפשית של הילדים בתוך המסגרת החינוכית תוך ביצוע התערבויות טיפוליות עם צוותי חינוך, ילדים והורים.

הגישה הטיפולית שלי בבסיסה דינאמית תוך אמונה בחשיבות שילובם של כלים מגישות שונות מעולם ה-CBT בכדי להתאים את הטיפול לצרכי המטופל. מאמינה כי הקשר הוא אבן היסוד עליו מושתת הטיפול. על מנת שהטיפול יניב תוצאות ויחולל שינוי מבפנים ומבחוץ עליו להתקיים בתוך מרחב המבוסס על אמון בו המטפל מקבל את המטופל ומדבר איתו בגובה העיניים תוך הצגת גמישות ופתיחות לבחון את צרכיו המשתנים ציפיותיו ומטרותיו בסביבה בטוחה, מכילה ועוטפת.

במהלך עבודתי עם ילדים ובני נוער אני משלבת גם אומנות וטיפול במשחק כחלק אינטגרלי מהתהליך הטיפולי. כלים המאפשרים לילד/ה להתבטא בחופשיות באמצעות יכולות שונות, כגון חשיבה, דמיון, תכנון ויצירתיות אשר יוצרים בהדרגה מרחב מוגן ובטוח לעלות תכנים פנימיים באמצעות סמלים מבלי לתת לחשיבה הרציונאלית לעצור את הביטוי החופשי של רגשות ומבלי לפחד מכישלון, ביקורת ומהמפגש עם תחושות של כעס ואשמה.
 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של סיון סהר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי סיון סהר ובאחריותו/ה.