פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מאיה קיי

מאיה קיי

מאיה קיי

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-145664

אודות מאיה קיי בקצרה:

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת ניסיון בטיפול בטווח גילאים רחב הכולל בוגרים צעירים, מבוגרים והגיל השלישי. בנוסף להיותי מטפלת, אני עובדת כנוירופסיכולוגית בבי"ח רמב"ם ומרצה באקדמיה. מטפלת בגישה פסיכו-דינאמית...

פניה אל מאיה קיי

אודות מאיה קיי

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת ניסיון בטיפול בטווח גילאים רחב הכולל בוגרים צעירים, מבוגרים והגיל השלישי.

בנוסף להיותי מטפלת, אני עובדת כנוירופסיכולוגית בבי"ח רמב"ם ומרצה באקדמיה.

מטפלת בגישה פסיכו-דינאמית אינטגרטיבית, בשילוב עם כלים ממוקדים המתבססים על גישות קוגניטיביות והתנהגותיות, בהתאם לצורך ובצמוד לחויה של המטופל.

מאמינה מאוד בטיפול כמפגש פתוח, קרוב ובגובה העיניים. מפגש בו נוצר מרחב בטוח להעמיק את ההתבוננות, תוך פיתוח מבט חומל והבנת תהליכים ואזורי קושי, ובתוך כך התפתחות לעבר אפשרויות מיטיבות יותר.

מאמינה כי כוחו של טיפול פסיכולוגי טמון באינטראקציה אנושית ייחודית, חמה ואמפתית, המאפשרת חוויה אחרת של קשר, בתוכו ניתן לייצר שינוי ושיפור, להפחית סבל ולצמוח מתוך משבר.

 

השכלה אקדמית וניסיון מקצועי:

בעלת MA בפסיכולוגיה קלינית ונוירופסיכולוגיה.

מטפלת במבוגרים בקליניקה פרטית בחיפה ובעמותת "עמך".

במקביל, עובדת כנוירופסיכולוגית במכון שבץ מוח וקוגניציה בבי"ח רמב"ם. במסגרת עבודתי אני מבצעת בדיקות קוגניטיביות לשם התאמת טיפול בעקבות פגיעות ראש טראומתיות, תהליכים נוירו-דגנרטיביים, בנוסף לביצוע בדיקות קשב וריכוז.

כמו כן, משמשת כמרצה לנוירופסיכולוגיה בחוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה.

את הניסיון הטיפולי שלי רכשתי תחילה במרפאה לבריאות הנפש בבי"ח "מעלה כרמל". בהמשך, התמחיתי במשך שלוש שנים בעמותת "עמך", המעניקה טיפול לניצולי שואה ולמטופלים המשתייכים לקופ"ח לאומית וכללית, בטווח גילאים רחב. במסגרת עבודתי במקומות אלו, רכשתי ניסיון בטיפול דינאמי במבוגרים המתמודדים עם קשיים שונים, ביניהם קשיים במערכות יחסים, פרידות, אובדנים, דיכאון, חרדה, קשיים בגיבוש זהות והתמודדות עם טראומה.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מאיה קיי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מאיה קיי ובאחריותו/ה.