פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
נירית וויסקוף
נירית וויסקוף

נירית וויסקוף

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-131578

אודות

אני פסיכולוגית שיקומית מומחית, בעלת ניסיון רב בטיפול במבוגרים ובני משפחותיהם המתמודדים עם מגוון רחב של מחלות, פגיעות ותסמונות נרכשות או מולדות, ביניהן: פגיעות ראש (כתוצאה למשל מאירועים מוחיים ומחבלות ראש), פציעות...

פניה אל נירית וויסקוף

מטפלת בגיל השלישי ומבוגרים.

דוברת אנגלית ועברית.

נירית וויסקוף חברה באיגודים המקצועיים:

אני פסיכולוגית שיקומית מומחית, בעלת ניסיון רב בטיפול במבוגרים ובני משפחותיהם המתמודדים עם מגוון רחב של מחלות, פגיעות ותסמונות נרכשות או מולדות, ביניהן: פגיעות ראש (כתוצאה למשל מאירועים מוחיים ומחבלות ראש), פציעות אורתופדיות, מחלות אונקולוגיות והפרעות כאב (CRPS, פיברומיאלגיה ותסמונות כאב כרוני). באופן טבעי, התמודדויות מעין אלה משפיעות על התפקוד בתחומי החיים השונים של האדם ומשפחתו, והתגובות הרגשיות לכך הינן רבות ומגוונות. טיפול פסיכולוגי יכול להקל על מצוקה, לעודד התמודדות מיטיבה ולסייע לבסס אורח חיים מלא ומספק. אני עובדת עם מטופלים המתמודדים עם דיכאון, מצבי חרדה, פוסט-טראומה, הפרעות אכילה, משברי חיים וקשיי הסתגלות, מצבי אובדן ושכול, וסוגיות הקשורות לזהות וליחסים בינאישיים. אני גם בעלת ניסיון בהדרכות הורים.  

אני מאמינה בטיפול המהווה מרחב מכבד, מאפשר ומקדם, בתוכו יכול כל מטופל למצוא את הדרך והכוחות הקיימים בו כדי להגיע למקומות של משמעות, צמיחה ושינוי. אני מטפלת בגישה טיפולית אינטגרטיבית, המשלבת גישות פסיכו-דינאמיות, תפיסת עולם שיקומית והתערבויות פרקטיות, למשל מעולם הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT). כדי לאפשר טיפול המותאם למטופל, הכרחי בעיניי לאפשר מרחב טיפולי המסייע לתהליכי התבוננות והעמקה בעולם הפנימי, אך גם לתפוס עמדה אקטיבית ומעשית בעת הצורך.   

השלמתי בהצטיינות לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדע המדינה ולימודי תואר שני בנוירופסיכולוגיה קלינית-שיקומית באוניברסיטה העברית בירושלים. כיום, מעבר לעבודתי בקליניקה הפרטית, אני עובדת בתור פסיכולוגית גם באשפוז יום שיקומי במרכז הרפואי-שיקומי "רעות" בת"א ובמכון רדיותרפיה בבי"ח "אסותא" באשדוד. בשנים האחרונות עבדתי גם בשירות הפסיכולוגי החינוכי של עיריית ת"א, כחלק מהתמחות בפסיכולוגיה חינוכית. 

 כאן עבורכם, מוזמנים ליצור איתי קשר,

נירית וויסקוף (Nirit Wiskop)

050-6654018, wiskop.nirit@mail.huji.ac.il 

הקליניקה ממוקמת בתל אביב

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נירית וויסקוף, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נירית וויסקוף ובאחריותו/ה.