פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×צילום מאת Nisim Touitou
Nisim Touitou ©
זכור אותי
אביטל זקס-לוי
אביטל זקס-לוי

אביטל זקס-לוי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-132004

אודות

אני פסיכולוגית בהתמחות קלינית. עוסקת בטיפול פסיכולוגי בילדים ובני נוער, טיפולים דיאדיים לגיל הרך והדרכות הורים.  אני מאמינה כי טיפול פסיכולוגי והקשר שנוצר בו עם הילד והוריו, ביחד מקדמים תהליכים של שינוי...

פניה אל אביטל זקס-לוי

אני פסיכולוגית בהתמחות קלינית. עוסקת בטיפול פסיכולוגי בילדים ובני נוער, טיפולים דיאדיים לגיל הרך והדרכות הורים.

 אני מאמינה כי טיפול פסיכולוגי והקשר שנוצר בו עם הילד והוריו, ביחד מקדמים תהליכים של שינוי שמקלים על המצוקה הנפשית הקיימת והקשיים העולים ממנה.

יש לי ניסיון בעבודה עם ילדים בכל הגילאים החל מהגיל הרך ועד לגיל ההתבגרות. 
אני מטפלת בגישה דינאמית. הטיפול אצל ילדים מתקיים לרוב באמצעות המשחק. ילדים מביעים רגשות, חרדות, מחשבות ותכנים מעולמם הפנימי דרך המשחקים לאורך מרבית שנות הילדות. בהתאם לגיל, ליכולת ולאופי, ישנם ילדים רבים שניתן לעבוד איתם גם בדרך המוכרת יותר של שיח רגשי ופתוח, במיוחד כשמדובר בגיל ההתבגרות.
בטיפול בילדים אני דוגלת בעבודה במקביל עם ההורים אשר מהווים דמויות משמעותיות ונוכחות בחיי הילד. יש לי גם ניסיון בעבודה מערכתית ושיתוף פעולה עם גורמים חינוכיים מהמסגרות הלימודיות. מאחר וילדים ומתבגרים מבלים שעות רבות מחייהם גם בסביבה הביתית וגם בגן או בבית הספר, על מנת לקדם שינוי משמעותי ורווחה נפשית, פעמים רבות יש לנסות להבין ולסייע בשני המוקדים.
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אביטל זקס-לוי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אביטל זקס-לוי ובאחריותו/ה.