לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
עדי מעוז אפרת

עדי מעוז אפרת

עדי מעוז אפרת

פסיכולוגית קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-99937

לאורך שנות עבודתי, אני עוסקת בטיפול בקשיים רגשיים, חרדה, דיכאון ויאוש, קשיים במערכות יחסים, הפרעות נפשיות ועתות משבר. כמו כן, אני מטפלת באנשים מתפקדים היטב, שרוצים להכיר את עצמם טוב יותר, לשפר את איכות חייהם ולצמוח... קראו אודותיי בהרחבה...

בתקופה זו אני זמינה (בהתנדבות) למתן עזרה ראשונה נפשית. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד שאינו מהווה תחליף לטיפול.


ניתן להתקשר אלי ל 0526780777 בימים:
ראשון, בין 14:00 ל 21:00
שני, בין 16:00 ל 21:00
רביעי, בין 09:00 ל 21:00
חמישי, בין 14:00 ל 21:00

פניה אל עדי מעוז אפרת

דוברת עברית.

אודות עדי מעוז אפרת

לאורך שנות עבודתי, אני עוסקת בטיפול בקשיים רגשיים, חרדה, דיכאון ויאוש, קשיים במערכות יחסים, הפרעות נפשיות ועתות משבר. כמו כן, אני מטפלת באנשים מתפקדים היטב, שרוצים להכיר את עצמם טוב יותר, לשפר את איכות חייהם ולצמוח מתוך אתגרי היומיום לחיים של משמעות, מימוש והגשמה.

כשמטופל מגיע אלי, אני קודם כל פוגשת בן אדם. חשוב לי להכיר, ולהבין לעומק באופן מקצועי וכולל, את מצבו על מנת לעזור לו ולהתאים את הטיפול לצרכיו. לאחר הערכה מקצועית, אני מתאימה את הטיפול ומשתמשת בכלים המתאימים ביותר למצבו, אישיותו ולמטרות הטיפוליות. גישתי הטיפולית משלבת בין כלים בגישה פסיכואנליטית קלאסית לבין שימוש בכלים וגישות נוספות כגון IFS, האקומי, מיינדפולנס וכלים נוספים.

בבסיס עבודתי קיימת אמונה שבכל אדם מצוי פוטנציאל שממתין למימוש והוא זקוק לתנאים המתאימים. בטיפול מתאפשר למטופל להתחבר לכוחות הנפש העמוקים שלו ולחוזקות שלו, תוך הבנה של הגורמים המעכבים אותו. כל זאת, במפגש אנושי מקבל, חם ופתוח.

 

 

השכלה אקדמית

פסיכולוגית קלינית מומחית (מספר רישיון 99937)
בעלת M.A בפסיכולוגיה קלינית ו M.A בנוירופסיכולוגיה שיקומית
אני מטפלת בקליניקה פרטית בגבעת חיים איחוד (עמק חפר)
מקומות עבודה קודמים:
בית חולים פסיכיאטרי "שער מנשה" במחלקת מבוגרים
מרפאה לבריאות הנפש תל- אביב יפו
בית לוינשטיין
מעבירה קבוצות, הרצאות וסדנאות לנשים סביב תהליכי הורות, הריון ולידה ועיבוד חוויות לידה. תחום עניין נוסף שלי הוא קשת הגיוון הנוירולוגי ואני עוסקת באיבחון, הדרכה וטיפול באנשים מבוגרים (מעל גיל 18) על הספקטרום בגישה אפירמטיבית (מאשרת זהות).

מקבלת אונליין ובהררית שבגליל

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עדי מעוז אפרת, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עדי מעוז אפרת ובאחריותו/ה.