לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רותם בורוכוביץ זמיר

רותם בורוכוביץ זמיר

רותם בורוכוביץ זמיר

פסיכולוגית בהתמחות קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-144536

אודות רותם בורוכוביץ זמיר בקצרה:

אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים, בגישה אינטגרטיבית אשר משלבת אוריינטציה פסיכודינמית עם שיטות של CBT, EFT ועבודה זוגית-משפחתית, בהתאם לצורך. בנוסף, אני מציעה טיפול משפחתי מבוסס התקשרות ללהט"בים והוריהם, כאשר ישנו מתח...

פניה אל רותם בורוכוביץ זמיר

אודות רותם בורוכוביץ זמיר

אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים, בגישה אינטגרטיבית אשר משלבת אוריינטציה פסיכודינמית עם שיטות של CBT, EFT ועבודה זוגית-משפחתית, בהתאם לצורך. בנוסף, אני מציעה טיפול משפחתי מבוסס התקשרות ללהט"בים והוריהם, כאשר ישנו מתח או ריחוק סביב הנטייה המינית או הזהות המגדרית של הבן/הבת.

אני מאמינה שטיפול צריך להיות מקום שמאפשר ביטחון, צמיחה ותקווה. 

השכלה: תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, נמצאת לקראת סיום לימודי דוקטורט בפסיכולוגיה. 

ניסיון מקצועי: התמחות בקליניקה הקהילתית של המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון, מטפלת בפרויקט הקליני "מחוץ לארון, בתוך המשפחה" בניהול פרופ' גארי דיימונד, פרקטיקום בשירות הפסיכולוגי של ביה"ח קפלן, פרקטיקום בתחנה לטיפול פסיכולוגי לילדים ונוער בראשון-לציון.

הכשרות והסמכות: מטפלת בגישת ABFT (טיפול משפחתי מבוסס התקשרות למתבגרים הסובלים מדיכאון והוריהם, מטפלת בגישת ABFT-SGM (טיפול משפחתי מבוסס התקשרות ללהט"בים והוריהם הלא מקבלים). מוסמכת EFT-LEVEL 1, מוסמכת EFT-C LEVEL 2 (טיפול זוגי מבוסס רגש). הכשרה מעמיקה בCBT, כולל הכשרה אינטנסיבית בטיפול CBT לאנשים הסובלים מהפרעה אובססיבית קומפולסיבית. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רותם בורוכוביץ זמיר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רותם בורוכוביץ זמיר ובאחריותו/ה.