לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שרי כהן

שרי כהן

שרי כהן

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-3556

אודות שרי כהן בקצרה:

נעים מאוד, שמי שרי, מטפלת באמצעות אומנויות (M.A בביבליותרפיה) ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית – התנהגותית (CBT). מקבלת בקליניקה ברמת גן (שכונת מרום נווה) ובטיפול און – ליין. אני מטפלת בילדים ונוער, מבוגרים, הדרכות...

פניה אל שרי כהן

אודות שרי כהן

נעים מאוד, שמי שרי, מטפלת באמצעות אומנויות (M.A בביבליותרפיה) ופסיכותרפיסטית קוגניטיבית – התנהגותית (CBT).
מקבלת בקליניקה ברמת גן (שכונת מרום נווה) ובטיפול און – ליין.

אני מטפלת בילדים ונוער, מבוגרים, הדרכות הורים וטיפול הורה-ילד.

בעלת ניסיון בעבודה עם אנשים המתמודדים עם הפרעות חרדה, הערכה עצמית נמוכה, דיכאון, קשיים משפחתיים וחברתיים, קשיי הסתגלות, אובדן וטראומה, הפרעת קשב, קשיים בוויסות הרגשי ועוד. מנוסה בעבודה במסגרות ציבוריות, חינוכיות ובבריאות הנפש.

עבודתי הטיפולית נעשית בגישה אינטגרטיבית ובצורה חווייתית מתוך שאיפה להיות קשובה וגמישה לצרכיו הייחודים של כל אחד ואחת. אני מזמינה אתכם.ן לחוות התנסויות בכלים השלכתיים (כגון חומרי יצירה ותרגילי כתיבה) לצד כלים קוגניטיביים והתנהגותיים (בניהם, כלים להרפיה, ניטור מחשבות ועיצוב התנהגות) במטרה להעלות למודע את מה שעשוי לקדם את השינוי שאליו אתם.ן מייחלים.ות.

אני דוגלת במרחב טיפולי שבו האדם יוכל לחקור ולגלות את החוזקות והכוחות שקיימים בו, להתבונן על הקשיים שמלווים אותו, ולהבין את האופן שבו שניהם משפיעים על הקשרים הבין-אישיים והתוך-אישיים שלו.

 

השכלה:

פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) במסלול ילד ונוער, בי"ח תל השומר.

תואר שני M.A בתרפיה באומנויות – התמחות בביבליותרפיה, אוניברסיטת חיפה.

תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה וכלכלה, אוניברסיטת בן גוריון.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שרי כהן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שרי כהן ובאחריותו/ה.