פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שרה אושרוב

שרה אושרוב

שרה אושרוב

פסיכולוגית חינוכית מומחית ובתהליך התמחות קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-116777

אודות שרה אושרוב בקצרה:

שמי שרה שרם (אושרוב), פסיכולוגית חינוכית מומחית (מ.ר) ובתהליך התמחות קלינית.  אני עובדת מספר שנים בשירות הפסיכולוגי החינוכי ברמת גן, שם רכשתי ניסיון רב בעבודה עם בני נוער והוריהם, עם ילדים והורים, כמו כן עסקתי בייעוץ...

פניה אל שרה אושרוב

דוברת עברית.

אודות שרה אושרוב

שמי שרה שרם (אושרוב), פסיכולוגית חינוכית מומחית (מ.ר) ובתהליך התמחות קלינית.  אני עובדת מספר שנים בשירות הפסיכולוגי החינוכי ברמת גן, שם רכשתי ניסיון רב בעבודה עם בני נוער והוריהם, עם ילדים והורים, כמו כן עסקתי בייעוץ לצוות החינוכי ובעבודה עם מערכות חינוך (גנים, בתי ספר, תיכונים).  בהכשרתי הקלינית התמחתי בעמך סניף חיפה, עבדתי עם ניצולי שואה ודור שני, כמו כן טיפלתי במבוגרים ובילדים, והתמחתי בטיפול בטראומה ומשברי חיים, בהתמודדות עם אובדן ואבל, בדיכאון, חרדה, הפרעה אובססיבית קומפולסיבית, דימוי עצמי, בסוגיות של הורות ובהתמודדות עם בעיות ביחסים.

הגישה ממנה אני מגיעה היא הטיפול הדינמי, ואני משלבת בהתאם לצורך כלים מתוך הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT). מעבר לכלים, אני מאמינה בקשר האנושי, בהתאמת הטיפול למטופל ולסיפור חייו. אני מאמינה כי טיפול פסיכולוגי הוא מסע של שני אנשים, מסע של שותפות וחיבור, במטרה לאפשר למטופל לחוש עצמו בעל ערך, חופשי להתמודד עם חייו ועם רגשותיו.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שרה אושרוב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שרה אושרוב ובאחריותו/ה.