לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שיר רייכרט רמות

שיר רייכרט רמות

שיר רייכרט רמות

פסיכולוגית רפואית ופסיכותרפיסטית אינטגרטיבית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-118445

פסיכולוגית רפואית ופסיכותרפיסטית אינטגרטיבית עובדת בקליניקה פרטית בעמק חפר ובדרום תל אביב.  בחרתי בפסיכולוגיה כמקצוע מתוך אמונתי והתפעלות ביכולת ההתאוששות וההשתקמות של נפש האדם, גם מול האתגרים והמכאובים... קראו אודותיי בהרחבה...


תל אביב והמרכז, חיפה והכרמל

פניה אל שיר רייכרט רמות

אודות שיר רייכרט רמות

פסיכולוגית רפואית ופסיכותרפיסטית אינטגרטיבית

עובדת בקליניקה פרטית בעמק חפר ובדרום תל אביב. 

בחרתי בפסיכולוגיה כמקצוע מתוך אמונתי והתפעלות ביכולת ההתאוששות וההשתקמות של נפש האדם, גם מול האתגרים והמכאובים הגדולים ביותר. אמונה זו, יחד עם סקרנות רבה הם שמובילים את עיסוקי המקצועי.
אני עוסקת בטיפול בגישה אינטגרטיבית, עבודתי שואבת משיטות מבוססות רגש וחוויה. אני מאמינה בטיפול מותאם אישית למטופל.ת ולצרכיו.ה ולכן משלבת בעבודתי תפיסות פסיכודינאמיות וקוגנטיביות-התנהגותיות, ובעיקרן שיטות בהן עברתי הכשרה ספציפית: ביו-פידבק, EMDR, AEDP, סכמה תרפיה ו-EFT.

בעבודתי במסגרות ציבוריות התנסתי בעיקר בעבודה עם נשאי HIV וחולי AIDS, מטופלים אונקולוגים והמטולוגים, חולים דרמטולוגים, בני משפחה וצוותים רפואיים.
עבודת הגמר שלי עסקה בחוויותיהם.ן של אנשים טרנג'נדרים במפגש עם המערכת הרפואית, ואני ממשיכה לעסוק בעבודה עם להטב"ק+. 
בשנים האחרונות צברתי עניין וניסיון בעבודה עם הורים ובעבודה סביב מעגל הפוריות, הריון, לידה והורות.
בנוסף לאלה, אני מרבה לעסוק בעבודה עם טראומות בכלל וטראומות התפתחותית בפרט. 

יחד עם עבודתי בטיפול אני מאמינה בקידום התחום והפסיכולוגיה הציבורית בישראל. כיהנתי בעבר כחברת הועד המנהל של התנועה למען פסיכולוגיה ציבורית וכיו"ר ועד החטיבה לפסיכולוגיה רפואית בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל.

טלפון 050-6456669

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שיר רייכרט רמות, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שיר רייכרט רמות ובאחריותו/ה.