לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יפית לוס חסדיאל

יפית לוס חסדיאל

יפית לוס חסדיאל

פסיכולוגית התפתחותית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-130419

אודות יפית לוס חסדיאל בקצרה:

שמי יפית לוס חסדיאל, אני פסיכולוגית התפתחותית מומחית, עובדת עם תינוקות, פעוטות וילדים (עד גיל 9) בעלי קשיים רגשיים ו/ או התפתחותיים, ועם הוריהם. אני מנוסה בטיפול פרטני ובטיפול דיאדי המשותף להורים וילדים, ביעוץ והדרכת...

פניה אל יפית לוס חסדיאל

אודות יפית לוס חסדיאל

שמי יפית לוס חסדיאל, אני פסיכולוגית התפתחותית מומחית, עובדת עם תינוקות, פעוטות וילדים (עד גיל 9) בעלי קשיים רגשיים ו/ או התפתחותיים, ועם הוריהם.

אני מנוסה בטיפול פרטני ובטיפול דיאדי המשותף להורים וילדים, ביעוץ והדרכת הורים ובטיפול בהורות, בטיפולים קבוצתיים, ובליווי ויעוץ לצוותים חינוכיים ורב מקצועיים.

אני מטפלת במגוון תחומים, ביניהם:

• טיפול ויעוץ להורי פעוטות וילדים בהתפתחות תקינה אשר מעוניינים בהדרכה במגוון תחומים- שינה, אכילה, פרידה מחיתולים, קשיי הסתגלות ושינויים משפחתיים וחינוכיים, אבל ואובדן, ועוד.

• קשיים רגשיים, קשיי התנהגות, חרדות, דיכאון, אילמות סלקטיבית, קשיי קשב, ויסות חושי ורגשי,  קשיי "גמילה" ואנקופרזיס, בררנות באכילה, ועוד.

• טיפול בטראומה

• טיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי ובני משפחתם, לרבות עבודה עם הצוות החינוכי והטיפולי והדרכתו.

• לקויות ועיכובים התפתחותיים ושפתיים.

בשנים האחרונות אני עובדת במכון להתפתחות הילד של "מכבי שירותי בריאות", באבחון וטיפול במגוון תחומים. כמו כן עבדתי בעמותה לילדים בסיכון לחקר וטיפול באוטיזם כרכזת טיפולית המנהלת ומדריכה צוות טיפולי (מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת, מטפלות באומנויות, מנתחות התנהגות).

כיום אני מטפלת גם בקליניקה פרטית בשכונת צהלה שבתל אביב.

ניתן ליצור קשר בטלפון :

052-5452521

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יפית לוס חסדיאל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יפית לוס חסדיאל ובאחריותו/ה.