פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורית ירון רביב
אורית ירון רביב

אורית ירון רביב

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-92103

אודות

אני פסיכולוגית קלינית מומחית, המטפלת בקליניקה פרטית בכפר סבא. התמחיתי במרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל (רמת חן). צברתי ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים ו"מבוגרים צעירים", מגיל 18 ועד 80+, במסגרת אשפוזית ומרפאתית. מאמינה...

פניה אל אורית ירון רביב

אני פסיכולוגית קלינית מומחית, המטפלת בקליניקה פרטית בכפר סבא. התמחיתי במרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל (רמת חן). צברתי ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים ו"מבוגרים צעירים", מגיל 18 ועד 80+, במסגרת אשפוזית ומרפאתית. מאמינה בטיפול דינאמי, אך משתמשת גם בכלים קוגניטיביים התנהגותיים וכן בטיפולים קצרי מועד בעת הצורך.

תחום עיסוק ועניין משמעותי עבורי הוא גיל ההתבגרות, על כל היבטיו. סקרנית מאוד לגבי תהליכים הקורים בתוכו ומתעניינת בהשפעתם של גורמים שונים על רווחתם של מתבגרים- נושא אותו חקרתי במסגרת עבודת התיזה שלי ואני מיישמת בעבודה עם מתבגרים והוריהם בקליניקה שלי. 

בעלת רקע בתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית, מעבודתי בעבר במכון מיון, ומשלבת ניסיון זה בייעוץ וטיפול לאנשים המתמודדים עם שאלות בנושאים של שינוי קריירה. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורית ירון רביב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורית ירון רביב ובאחריותו/ה.