פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ענת מנור הרש

ענת מנור הרש

ענת מנור הרש

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-126638

אודות ענת מנור הרש בקצרה:

ענת מנור - הרש פסיכולוגית רפואית מומחית (מ.ר.מ. 27-37680) ולאחר התמחות בפסיכולוגיה חינוכית אני מתמחה בטיפול במצבי בריאות וחולי, מלווה אנשים אשר מתמודדים בהווה ובעבר עם מצב גופני כרוני או אקוטי בשל מחלה או...

פניה אל ענת מנור הרש

אודות ענת מנור הרש

ענת מנור - הרש

פסיכולוגית רפואית מומחית (מ.ר.מ. 27-37680) ולאחר התמחות בפסיכולוגיה חינוכית

אני מתמחה בטיפול במצבי בריאות וחולי, מלווה אנשים אשר מתמודדים בהווה ובעבר עם מצב גופני כרוני או אקוטי בשל מחלה או פציעה. מנוסה בהתמודדות עם בשורות קשות, קבלת החלטות, מצבי סוף חיים, הכנה לניתוח, חרדה, דיכאון, אובדן וטראומה. 

את דרכי המקצועית התחלתי בבית החולים איכילוב כאחראית על המערך הפסיכולוגי בחטיבה הכירורגית. אל החטיבה הגיעו בעיקר מטופלים ומטופלות המתמודדים עם מחלות אונקולוגיות, מחלות מעי דלקתיות (קרוהן וקוליטיס) וכן פגיעות בעקבות תאונות דרכים או פיגועי טרור. במסגרת עבודתי ליוויתי את המטופלים בהתמודדותם עם המצב המשברי, עם הכאב והסבל הנוראיים ולעתים אף חוויתי איתם ביחד את ההתמודדות עם סוף חייהם. במקביל, ליוויתי והנחתי קבוצות של צוותים רפואיים. 

בהמשך הצטרפתי לשירות הפסיכולוגי בבית החולים מאיר שם אני עובדת במרפאה הבריאטרית ופוגשת בעיקר מטופלים ומטופלות המתמודדים עם סוגיות של השמנת יתר, דימוי גוף וערך עצמי. במקביל, אני עובדת במכון "בנפשך" שם אני מטפלת בנשים סביב מעגל פיריון ואי פיריון במצבי אובדן הריון, טיפולי פוריות, סוגיות של אימהות או הכמיהה לה וההשפעות של אלה על החיים, הבחירות, מצב הרוח והזהות העצמית. בנוסף, אני עובדת בשירות פסיכולוגי חינוכי, ועוסקת בעיקר בהדרכת צוותים חינוכיים, וטיפול בהורים וילדים הלומדים במסגרות החינוך הרגיל והחינוך המיוחד. 

בטיפול אני משלבת, בהתאם לצורכי המטופל.ת, בין חשיבה דינמית לגישות וטכניקות טיפוליות שונות, ביניהן שיטה לטיפול ממוקד בטראומה (EMDR), קבלה ומחויבות (ACT), טכניקות פסיכו-פיזיולוגיות (הרפיה ודמיון מודרך) וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT).

אני מקבלת באופן פרטי בהרצליה ועושה ביקורי בית במידת הצורך באזור המרכז והשרון. 

ליצירת קשר- דוא"ל: hersch.anat@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענת מנור הרש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענת מנור הרש ובאחריותו/ה.