לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
תום גן אור

תום גן אור

תום גן אור

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 28841

אודות תום גן אור בקצרה:

לכל אחד יש את הדרך הייחודית שלו להכיר וללמוד את עצמו, ותפקידי כמטפלת הוא לחפש אותה ביחד אתו. בתוך המרחב הטיפולי ניתנת הזדמנות לזהות דפוסים המפעילים אותנו ולייצר דרכים חדשות להגדיל את יכולת הבחירה שלנו מולם. זאת,...

פניה אל תום גן אור

אודות תום גן אור

לכל אחד יש את הדרך הייחודית שלו להכיר וללמוד את עצמו, ותפקידי כמטפלת הוא לחפש אותה ביחד אתו. בתוך המרחב הטיפולי ניתנת הזדמנות לזהות דפוסים המפעילים אותנו ולייצר דרכים חדשות להגדיל את יכולת הבחירה שלנו מולם. זאת, יחד עם ההבנה כי פערים המעוררים אי נוחות ימשיכו להתרחש במציאות. המסע הוא אחר החופש בפיתוח גמישות ביחס לחוויותינו.

דרך המפגש בטיפול והחירות הרגשית המתאפשרת בו, מתאפשרת התבוננות מסוג אחר. בתוך אקלים פתוח, רגיש וכנה, מתקיימת הזדמנות יקרה לחוות את עצמנו באופן מלא יותר, כבעלי כוח השפעה ויכולת תנועה בתוך החיים.

במהלך השנים צברתי נסיון רב בעבודה עם מתבגרים ומבוגרים צעירים המתמודדים עם קשיים נפשיים כמו דכאון, חרדה וקשיי וויסות, דימוי עצמי נמוך, גיבוש זהות, חיפוש דרך עצמאית, והתמודדויות בתוך קשר זוגי. עבודתי עם המטופל הינה בעיקר סביב קשיים אלו, המאפיינים פרק זה בחיים. אני מאמינה שגישות שונות יעילות בהתמודדות עם קשיים שונים, ולכן משלבת בעבודתי מספר גישות כמו הגישה הדינמית, CBT וACT.

במקביל לעבודתי כמטפלת לומדת פסיכותרפיה פסיכואנליטית במרכז וויניקוט.

נשואה ואמא ליהלי. מתגוררת בתל אביב, מקבלת בקליניקה בצפון הישן.

נייד 054-4459444

השכלה אקדמית והכשרה

-MSW עבודה סוציאלית קלינית- אונ' תל אביב (בהצטיינות)

-BSW הסבת אקדמאים בעבודה סוציאלית- אונ' בר אילן (מצטיינת נשיא)

-BA בקולנוע וטלוויזיה, מסלול תסריטאות - אונ' תל אביב

-הכשרה חד שנתית בלימודי ביבליותרפיה - בהנחיית ריבה פרי

 

ניסיון מקצועי

-פסיכותרפיסטית במכון ת.ל.ם- רשת ארצית לטיפול פסיכולוגי. מתמחה בCBT ביחידה להפרעות חרדה. עובדת עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים.

-עו"ס קלינית בפנימיית נווה צאלים, מסגרת פוסט אשפוזית למתבגרים ברמות השבים.

-התמחות ביחידה לאשפוז יום מבוגרים- לוד. מסונפת לבי"ח באר יעקב.

-שירות צבאי - מאבחנת פסיכוטכנית ואחראית מערך המראיינות בתל השומר.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של תום גן אור, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי תום גן אור ובאחריותו/ה.