לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
הילה קפלן

הילה קפלן

הילה קפלן

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-6221

שלום אני מטפלת מוסמכת (.M.A) בהבעה ויצירה במודיעין – עם התמחות בטיפול בתנועה (Dance Movement Therapy) – ובעלת תואר B.A. בחינוך מטעם המכללה האקדמית תל חי.בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים והדרכת הורים במסגרת גני חינוך מיוחד... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל הילה קפלן

אודות הילה קפלן

שלום אני מטפלת מוסמכת (.M.A) בהבעה ויצירה במודיעין – עם התמחות בטיפול בתנועה (Dance Movement Therapy) – ובעלת תואר B.A. בחינוך מטעם המכללה האקדמית תל חי.בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים והדרכת הורים במסגרת גני חינוך מיוחד ובתי"ס יסודיים כמו גם באופן פרטי, וכן טיפול בנוער ומבוגרים בקליניקה הפרטית שלי במודיעין מכבים רעות.בנוסף, אני מעבירה סדנאות תנועה והרצאות ברחבי הארץ. סדנאות תנועה" קשב לקצב" מיועדות למבוגרים והורים וילדים. 

פרטים נוספים אפשר למצוא באתר:www.hilakaplan.com וניתן ליצור קשר בטלפון:054-5222173

כמטפלת בתנועה אני מאמינה שהגוף זוכר כל חוויה או אירוע שעברנו. במהלך החיים אנו צוברים חוויות שונות שמעצבות את אישיותנו ומשפיעות על גופנו. בטיפול מתפתחים יחסי אמון ומרחב פתוח ובטוח בו ניתן לגעת בתכנים שמעסיקים אותנו. הטיפול מאפשר להתמודד עם מגוון רחב של רגשות חיובים ושלילים, ולהכיר דרכי התמודדות יעילות יותר להתמודד עם הקשיים והתכנים שעולים. 

בטיפול בתנועה למבוגרים- מאפשר מרחב בו ניתן להתבונן בתכנים שמעסיקים אותנו תוך הקשבה לגופנו. כי גופנו הוא מראה של הנפש שלנו. כאבים וסיפטומים שונים שהגוף מפתח באים לרוב להעיר לנו את תשומת הלב לנושא רגשי מודחק או לא פתור עם עצמנו. בעזרת הקשבה ועבודה עם הגוף ובשילוב שיח, ניתן לעבד ולשחרר קשיים רגשים בהם אנו מתמודדים כגון: חרדה, מתח, תחושת תקיעות וקושי למימוש הפוטנציאל ברמה החברתית והמקצועית. 

טיפול רגשי לילדים והדרכת הורים- במפגשים אישיים או בקבוצות. הטיפול יכול לעזור עם מגוון עיכובי התפתחות וקשיי הסתגלות והתנהגות (דימוי עצמי נמוך, תוקפנות, קושי חברתי, קושי בביטוי עצמי), והוא נעשה בשילוב הדרכת הורים, שכן מעורבותם משמעותית. טיפול בתנועה לילדים משלב משחקים, מעורר עניין והנאה, ומאפשר דרכים נוספות שאינן ורבליות לביטוי עצמי ויצירת תקשורת בין אישית.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של הילה קפלן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי הילה קפלן ובאחריותו/ה.