פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ענבל מרום כהן

ענבל מרום כהן

ענבל מרום כהן

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-142431

אודות ענבל מרום כהן בקצרה:

פסיכולוגית חינוכית, בעלת תואר שני (MA) בנוירופסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית . מטפלת בילדים, מתבגרים ובהורים. הטיפול בילדים מתבצע באמצעות משחק, באופן פרטני או בשילוב עם ההורה (טיפול דיאדי) על פי צרכי...

פניה אל ענבל מרום כהן

אודות ענבל מרום כהן

פסיכולוגית חינוכית, בעלת תואר שני (MA) בנוירופסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית . מטפלת בילדים, מתבגרים ובהורים. הטיפול בילדים מתבצע באמצעות משחק, באופן פרטני או בשילוב עם ההורה (טיפול דיאדי) על פי צרכי המטופל/ת ובהתאם לגילו/ה. הדרכות ההורים נערכות כטיפול בלעדי או במקביל לטיפול בילד ומטרתן לספק להורים כלים מעשיים וכן לסייע בהבנה מעמיקה יותר של עולמו הפנימי של ילדם. 

עובדת בשירות הפסיכולוגי-חינוכי של עיריית אור-יהודה ובקליניקה פרטית בקרית אונו. בעברי עבדתי כפסיכולוגית ורכזת טיפולים באלו"ט- עמותה לילדים אוטיסטים, בשירות הפסיכולוגי של חוף אשקלון, בתוכנית "חדר שלווה" המסייעת לילדים המתמודדים עם קשיים רגשיים וחרדות וכן בפרויקטים של קבוצות לשיפור מיומנויות חברתיות ובקבוצות מוכנות לכיתה א'.

טלפון ליצירת קשר- 054-4953449

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענבל מרום כהן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענבל מרום כהן ובאחריותו/ה.