לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ראובן גרין

ראובן גרין

ראובן גרין

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-3440

אודות ראובן גרין בקצרה:

כל רגש קשה -חרדה, כעס, בדידות, אשמה או עצב- נובע מזה שהאדם לא מספיק מחובר "לאני העמוק והאמיתי" שלו. הגישה הטיפולית שלי מלמדת איך להתחבר למקום הפנימי הזה, שבו נמצאים  כוחותינו הסמויים, ואיך להעצים אותם. אבל...

פניה אל ראובן גרין

דובר עברית.

אודות ראובן גרין

כל רגש קשה -חרדה, כעס, בדידות, אשמה או עצב- נובע מזה שהאדם לא מספיק מחובר "לאני העמוק והאמיתי" שלו. הגישה הטיפולית שלי מלמדת איך להתחבר למקום הפנימי הזה, שבו נמצאים  כוחותינו הסמויים, ואיך להעצים אותם. אבל בתוכינו קיימים לא רק כוחות, אלא גם פחדים, חולשות ותסכול. הגישה הטיפולית שאני דוגל בה רואה -בכל רגש קשה- חומר גלם לצמיחת ולהעצמת האישיות.

את המטרות הטיפוליות האלה אני משיג בעזרת כלי טיפולי יעיל ביותר, שמזרז את התהליך הטיפולי באופן מאוד משמעותי. מדובר בשיטה שמתמקדת בתחושות גופניות, שבעזרתן ניתן להגיע ללא מודע. השיטה מאפשרת להעצים הרגשות פנימיות "חיוביות" -ומצד שני- להפוך הרגשות "לא נעימות" (חרדה, עצב, אשמה וכדומה) -למקור של כוח פנימי.

לאורך השנים עסקתי בתחומים שונים של הפסיכולוגיה הקלינית, כולל ניהול של מרכז יום לגמילה מסמים קשים, והדרכת פסיכולוגים ומטפלים באבחון ובטיפול פסיכולוגי(במסגרת שרותים פסיכולוגים באזור המרכז והשרון). מאז שנת 2014 אני עוסק בטיפול במסגרת של קליניקה פרטית -בעיקר בטיפול בחרדות.

למידע נוסף: 050-637-9997

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ראובן גרין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ראובן גרין ובאחריותו/ה.