פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ראובן גרין
ראובן גרין

ראובן גרין

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-3440

אודות

הנחת היסוד של העבודה שלי היא, שכאשר אדם סובל ממצוקה נפשית כלשהי -מחוסר בטחון עצמי ועד חרדה ומחשבות טורדניות- הסיבה למצוקה היא שמשהו בתהליך ההתפתחות של האישיות שלו נתקע. מכאן, שכל העבודה שלי מתמקדת בללמד אותך...

פניה אל ראובן גרין

דובר עברית.

הנחת היסוד של העבודה שלי היא, שכאשר אדם סובל ממצוקה נפשית כלשהי -מחוסר בטחון עצמי ועד חרדה ומחשבות טורדניות- הסיבה למצוקה היא שמשהו בתהליך ההתפתחות של האישיות שלו נתקע. מכאן, שכל העבודה שלי מתמקדת בללמד אותך איך "נתקעת" -ובעיקר- איך אתה יכול להניע  מחדש את תהליך ההתפתחות הנפשית שלך -בכוחות  עצמך.  

בעיניי, אדם לא סובל מבחינה נפשית מפני  "שהוא לא בסדר" -אלא- מפני  שהוא "צריך להיות יותר את מי שהוא". אני מאמין שכל מה שאנחנו צריכים על מנת להיות מאושרים כבר נמצא בתכנו. את התפקיד שלי בעיניי הוא, לעזור לך לגלות ולהגשים את כל מה שאתה יכול להיות -אבל שאתה עדיין  לא.

ב8 מפגשים של כ-90 דקות כ"א, אלמד אותך איך אתה יכול להשיג את המטרות הבאות:

(1) להעיר את הכוחות הלא מנוצלות והרדומות שטמונות בתוכך; (2)  להכשיר אותך ביישום של טכניקות לפיתוח האישיות; (3) שתדע איך להפוך רגשות קשים למקור פנימי כל כוח, ושל אמונה ביכולות הנפשיות שלך; (4) "3 עקרונות" להתמודדות יצירתית עם הקשיים והמכשולים של החיים.

למידה נוסך: ראובן גרין, פסיכולוג קליני מומחה - 050-637-9997.

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ראובן גרין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ראובן גרין ובאחריותו/ה.