לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מור ברקן סדן

מור ברקן סדן

מור ברקן סדן

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

חברה בי.ה.ת מאומתת
מספר ת.ז: 00000-6371
מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-6371

אודות מור ברקן סדן בקצרה:

טיפול נפשי באמצעות אמנות- MA, חינוך מיוחד- Be.d טיפול בילדים והדרכת הורים, קליניקה בקיבוץ דליה ואונליין   היי, אני מור :)  אמא לשתי בנות, מקיבוץ דליה. כשהייתי מורה חיילת גיליתי את המקצוע הנפלא שנקרא טיפול באמנות,...

פניה אל מור ברקן סדן

אודות מור ברקן סדן

טיפול נפשי באמצעות אמנות- MA, חינוך מיוחד- Be.d

טיפול בילדים והדרכת הורים, קליניקה בקיבוץ דליה ואונליין

 

היי, אני מור :) 
אמא לשתי בנות, מקיבוץ דליה. כשהייתי מורה חיילת גיליתי את המקצוע הנפלא שנקרא טיפול באמנות, ומאז היה לי ברור שזה מה שאני רוצה להיות. אז למדתי לתואר ראשון בחינוך מיוחד בהתמחות של לקויות למידה, בעיות קשב וריכוז וקשיים על רצף האוטיזם. עשיתי תעודת הוראה בחינוך המיוחד והייתי מורת שילוב במשך חמש שנים. כשהרגשתי שאני מוכנה לשלב הבא, הייתי בדיוק אחרי לידת ביתי השניה וניגשתי בהתרגשות רבה ללימודי תואר שני בטיפול באמנות באוניברסיטת חיפה ומשם המשכתי להכשרה מעשית מתקדמת עד סיום חובות ההכשרה. 

בחמש שנים האחרונות בעבודתי הציבורית, אני עוסקת בטיפול רגשי באמנות בילדים בגיל הרך עם אוטיזם, מדריכה את הוריהם ומלווה את הצוותים החינוכיים שלהם, במסגרת של גני תקשורת במתי"א עפולה ובעמותה חרדית בחיפה. 

להיות בטיפול רגשי זוהי זכות גדולה בעיניי, גם מצד המטפל וגם מצד המטופל. זכיתי ללוות ילדים המתמודדים עם לקויות למידה וקשב, לקויות שמיעה, קשיי התפתחות שונים, פחדים וחרדות, קשיים בגמילה מטיטול, קשיים בויסות חושי ורגשי ועוד, ולסייע להתפתחותם באמצעות הכלים האמנותיים שברשותי והניסיון הרב שבהיכרותי עם ילדים המתמודדים עם מגוון קשיים במהלך חייהם. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מור ברקן סדן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מור ברקן סדן ובאחריותו/ה.