פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שושי סתת

שושי סתת

שושי סתת

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-8249

אודות שושי סתת בקצרה:

פסיכולוגית קלינית, מטפלת במבוגרים, בגישה פסיכודינאמית. מציעה מפגש אנושי, הקשבה ורגישות לצרכים היחודיים ומאמינה שאלה יכולים לסייע בהובלת שינוי משמעותי תחומי התמחות: דיכאון, חרדות, אבל ואובדן, פוסט טראומה, התמודדות...

פניה אל שושי סתת

אודות שושי סתת

פסיכולוגית קלינית, מטפלת במבוגרים, בגישה פסיכודינאמית. מציעה מפגש אנושי, הקשבה ורגישות לצרכים היחודיים ומאמינה שאלה יכולים לסייע בהובלת שינוי משמעותי

תחומי התמחות: דיכאון, חרדות, אבל ואובדן, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, נכויות ומחלות כרוניות, התמודדות עם שינויים ומעברים.

בעלת ניסיון עשיר גם כפסיכולוגית בתחום הארגוני.

מטפלת במבוגרים המתמודדים עם נושאים שונים: דיכאון, חרדות, משברי חיים, פוסט טראומה, טראומה בעקבות לידה, שינויים ומעברים, קשיים ביחסים בינאישיים, סוגיות של דימוי עצמי ושאלות של התפתחות וצמיחה אישית. מטפלת בגישה פסיכודינאמית.

אני מקפידה להקשיב לצרכים המשתנים של האדם ולשלב גם כלים נוספים על פי הצורך. אני מאמינה שבמפגש הטיפולי אפשר לנסות, יחד, לעמוד על טיבם של הקשיים, להבין את מקורם ולמצוא את הכוחות להוביל שינוי משמעותי שיוביל להתפתחות וצמיחה. כל זאת, תוך יצירת קשר מאפשר, כן ולא שיפוטי.

השכלה: MA בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת תל אביב. MA בפסיכולוגיה חברתית, האוניברסיטה העברית. מנחת קבוצות מוסמכת, בית הספר להנחית קבוצות, יער ירושלים.

ניסיון מקצועי: קליניקה פרטית, המרכז לבריאות הנפש שלוותה, מכון עידן לפסיכותרפיה, המרכז הרפואי לבריאות הנפש באר יעקב, התחנה לבריאות הנפש בלוד.

 מ.ר. 8249.

ליצירת קשר: 054-9418844

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שושי סתת, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שושי סתת ובאחריותו/ה.