לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
נועה ארנטל

נועה ארנטל

נועה ארנטל

עובדת סוציאלית קלינית MSW

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 37029

שמי נועה, אני עובדת סוציאלית קלינית MSW ומתמחה בפסיכותרפיה בגישה אינטגרטיבית. בעלת ניסיון נרחב בעולם הטיפול והשיקום במסגרות פרטיות וציבוריות בתחום בריאות הנפש וברת מזל ליהנות הנאה גדולה מהמקצוע שלי.  אני... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל נועה ארנטל

נועה ארנטל השיבה ל 75% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות נועה ארנטל

שמי נועה, אני עובדת סוציאלית קלינית MSW ומתמחה בפסיכותרפיה בגישה אינטגרטיבית. בעלת ניסיון נרחב בעולם הטיפול והשיקום במסגרות פרטיות וציבוריות בתחום בריאות הנפש וברת מזל ליהנות הנאה גדולה מהמקצוע שלי. 

אני מציעה ליווי סבלני ומקצועי לנשים וגברים שמרגישים "תקיעות" בתחומי חיים שונים ומעוניינים להתקדם ולשפר את איכות חייהם. כמו כן מלווה א/נשים סביב התמודדות עם אבל ואובדן, משברי חיים, קשיים תפקודיים ונפשיים ורצון ליצירת תנועה ושינוי חיובי בחיים. 

אני מסייעת לא/נשים סביב התמודדות עם חרדה ודיכאון, קשיים בינאישיים, דימוי עצמי נמוך, טיפול מותאם לקהילת הלהטב"ק, קשיים בזוגיות , טיפול בהתמכרויות ותחלואה כפולה, טיפול באוריינטציה רגישת מגדר ומיודעת טראומה.

בשנים האחרונות עבדתי, בין היתר, בעמותת אנוש, מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, מרפאות ציבוריות לבריאות הנפש ומרכז לגמילה מהתמכרויות. כיום אני עובדת בעיקר כמטפלת פרטנית עם מבוגרים, נוער וילדים במסגרת מכון "ת.ל.מ" לאבחון וטיפול פסיכולוגי במסגרת היחידה לטיפול בחרדה ופסיכו - רפואה. כמו כן אני מנחה קבוצות העצמה, תמיכה והתערבות במשבר במסגרת עמותת "ויצו" ומרכז "אחת לאחת לצמיחה נשית" במרכז ת"א.

בנוסף אני פוגשת מטופלים/ות בקליניקה הפרטית שלי במרכז ת"א (צמוד לכיכר רבין) או באופן מקוון - בטיפולים און ליין.

ההחלטה האמיצה לפנות לטיפול עלולה לעיתים להעלות שאלות וחששות. לכן אני מזמינה אותך להתייעץ איתי טלפונית לגבי כל שאלה או מחשבה שעולה, לחשוב ולהתלבט יחד לגבי הטיפול שיכול להיות הכי מדויק ומתאים עבורך.

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נועה ארנטל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נועה ארנטל ובאחריותו/ה.