פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דר גזית וקס
ד"ר גזית וקס

ד"ר גזית וקס

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-7673

אודות

ד"ר גזית וקס פסיכולוגית קלינית מומחית ונוירופסיכולוגית, מומחית בטיפול פסיכולוגי למבוגרים ובאבחון פסיכולוגי למגוון קשיים ובעיות: משברי חיים, קשיים ביחסים בין אישיים, דימוי עצמי נמוך, קשיים בגיבוש זהות ובהגשמה...


חיפה והכרמל, הגליל והצפון

פניה אל ד"ר גזית וקס

ד"ר גזית וקס

פסיכולוגית קלינית מומחית ונוירופסיכולוגית, מומחית בטיפול פסיכולוגי למבוגרים ובאבחון פסיכולוגי למגוון קשיים ובעיות: משברי חיים, קשיים ביחסים בין אישיים, דימוי עצמי נמוך, קשיים בגיבוש זהות ובהגשמה עצמית, מצבי חרדה ודיכאון, הפרעות אכילה, ליקויי למידה והפרעות קשב.

במהלך עבודתי התנסיתי רבות באבחון ובטיפול הן של קשיים נפשיים והפרעות נפשיות והן של בעיות קוגניטיביות והפרעות נוירופסיכולוגיות. אני מאמינה ומשתדלת להתאים את אופן הטיפול למצוקה הספציפית אתה מגיע האדם. גישתי הבסיסית היא פסיכודינמית ואני משלבת לעיתים כלים קוגנטיביים והתנהגותיים, התבוננות מדיטטיבית וחיבור לגוף ולמידת אסטרטגיות לעקיפה של קשיים אורגניים שאינם ניתנים לשינוי.

טיפול פסיכולוגי בעיני הוא יציאה למסע פנימי שמטרתו הגברה של יכולת הבחירה שלנו, ובתוכה היכולת לבחור בשינוי. טיפול הוא למידה של עצמנו על הכוחות והמגבלות שלנו, של מגבלות השליטה שלנו בעולם ושל הניתן לשליטה ולשינוי בתוך עצמנו ובמציאות החיצונית שלנו. עבודת הדוקטורט שלי עסקה בהשפעות ארוכות טווח של טראומה ובאפשרות לצמיחה פוסט טראומטית- צמחיה מתוך משבר. גם בעבודתי הטיפולית אני מאמינה ביכולת לצמוח מתוך קשיים ומגבלות, בכוח האנושי לשנות ולגדול. כאב וסבל עשויים להוות כוח מניע לרצון בשינוי. טיפול עשוי לעזור לממש את השינוי.  

אני מטפלת בקליניקה סמוך ליקנעם עילית, בקיבוץ רמות מנשה.

עוד מידע באתר שלי: www.tipull.co.il

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר גזית וקס, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר גזית וקס ובאחריותו/ה.