לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מיכאל שטיינר

מיכאל שטיינר

מיכאל שטיינר

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 11215

אודות מיכאל שטיינר בקצרה:

שמי מיכאל שטיינר, פסיכותרפיסט ועובד סוציאלי קליני MA, מטפל בבני נוער והדרכת הורים עם ניסיון של עשרים שנה, בין השאר בקליניקה פרטית בשוהם. כעת אני חי בחו"ל עם בת זוגי ושלושת ילדינו ולאחרונה הקמתי את "קליניקה...

פניה אל מיכאל שטיינר

אודות מיכאל שטיינר

שמי מיכאל שטיינר, פסיכותרפיסט ועובד סוציאלי קליני MA, מטפל בבני נוער והדרכת הורים עם ניסיון של עשרים שנה, בין השאר בקליניקה פרטית בשוהם. כעת אני חי בחו"ל עם בת זוגי ושלושת ילדינו ולאחרונה הקמתי את "קליניקה עברית" - ייעוץ, תמיכה וטיפול נפשי למתבגרים וצעירים (עד גיל 30) והדרכת הורים דוברי עברית באמצעות רשת האינטרנט.

המעבר מילדות לבגרות ושנות ההתבגרות מהוות אתגר לא קל עבור בני הנוער. התמודדות עם שינויים גופניים, רגשיים, חברתיים ומשפחתיים גורמים ללבטים, מתח, תסכול וקשיים. מתבגרים רבים זקוקים לתמיכה, אוזן קשבת ועזרה מקצועית בפתרון המצוקות והקשיים. בזמנים כאלו, מציאת מטפל יכולה להיות משימה קשה ומטפל דובר עברית המתמחה בגיל ההתבגרות, קשה אף יותר.

בטיפול ברשת אותו אני מציע בקליניקה עברית, אני מגיע אליכם. דרך זו מתאימה במיוחד למתבגרים. בגיל זה התקשורת הדיגיטלית היא חלק משמעותי בשגרת יומם וטיפול ברשת מאפשר קשר מיידי שאינו תלוי בגורמים חיצוניים וללא מגבלות זמן ומביא להישגים משמעותיים, שלפעמים קשה יותר להשיג בדרכים אחרות.

 

אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט http://www.clinicaivrit.com/ ולהכיר אותי ואת הקליניקה טוב יותר. היכנסו גם לדף הפייסבוק שלי. בכל שבוע נוספים עוד ועוד מאמרים ומידע בנושא מתבגרות מתבגרים והוריהם. כנסו, קראו ואשמח אם תשתפו את חבריכם לאתגר ההתבגרות https://www.facebook.com/clinicaivrit/

מתלבטים? מעוניינים להתייעץ? כתבו לי michael.steiner.msw@gmail.com

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיכאל שטיינר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיכאל שטיינר ובאחריותו/ה.