פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ענת וייל
ענת וייל

ענת וייל

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-3284

אודות

ענת וייל פסיכולוגית קלינית. מוסמכת האוניברסיטה העברית.  סיימה את לימודיה בהצטיינות.התמחות בבית החולים הדסה עין כרם במחלקות פסיכיאטריה ואונקולוגיה. מומחיות בטיפול אישי. משפחתי וקבוצתי ,  התמחות מיוחדת...

פניה אל ענת וייל

ענת וייל פסיכולוגית קלינית. מוסמכת האוניברסיטה העברית.  סיימה את לימודיה בהצטיינות.התמחות בבית החולים הדסה עין כרם במחלקות פסיכיאטריה ואונקולוגיה. מומחיות בטיפול אישי. משפחתי וקבוצתי ,  התמחות מיוחדת בתחום הפסיכו אונקולוגיה.הכשרות בתחום הטיפןל הנרטיבי,טיפול מערכתי  קורס בטיפול זוגי במכון שינוי, סמינר בפסיכולוגיה התייחסותית.. בוגרת השתלמויות שונות בתחומי הפסיכולוגיה הקלינית.דואגת להשתלם לעיתים קרובות במיגוון  שיטות טיפול.

מטפלת בפרט ובמשפחה במגוון נושאים:טיפול בחולים עם מחלות כרוניות עם התמחות מיוחדת בפסיכו אונקולוגיה,טיפול אישי וזוגי,טיפול בחרדה ובדכאון.

העמדה המקצועית היא להתאים את החליפה לכל מטופל ולא ההיפך. אקלקטית מבחינה מקצועית.אני עוברת עם כל מטופל מסע או דרך המתאימים לצרכים האישיים ולשלב  בחיים.לעיתים אנו עוברים מסע ארוך ולעיתים מספיקות כמה פגישות ייעוץ .

משתדלת לעבר השתלמויות בגישות שונות ולעשות אינטגרציה ביניהן.בטיפול משלבת בין עבודה על תהליכים אישיותיים עמוקים בצד התייחסות להווה ולכאן ועכשיו.

בעבר עבדה לאחר ההתמחות, בבית החולים הדסה עין כרם במכון האונקולוגי ולאחר מכן במשך 7 שנים היתה  הפסיכולוגית האחראית במכון האונקולוגי במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. כיום עובדת כפסיכולוגית עצמאית של "מכבי שרותי בריאות" בקליניקה פרטיתוכאמור מטפלת במבוגרים במיגוון רחב של נושאים.גם כאמור עם מכבי שרותי בריאות וגם כפסיכולוגית פרטית.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענת וייל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענת וייל ובאחריותו/ה.