לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ענת וייל

ענת וייל

ענת וייל

פסיכולוגית קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-3284

אודות ענת וייל בקצרה:

ענת וייל פסיכולוגית קלינית. מוסמכת האוניברסיטה העברית.  סיימה את לימודיה בהצטיינות.התמחות בבית החולים הדסה עין כרם במחלקות פסיכיאטריה ואונקולוגיה. מומחיות בטיפול אישי. משפחתי וקבוצתי ,  התמחות מיוחדת...

פניה אל ענת וייל

ענת וייל השיבה ל 33% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות ענת וייל

ענת וייל פסיכולוגית קלינית. מוסמכת האוניברסיטה העברית.  סיימה את לימודיה בהצטיינות.התמחות בבית החולים הדסה עין כרם במחלקות פסיכיאטריה ואונקולוגיה. מומחיות בטיפול אישי. משפחתי וקבוצתי ,  התמחות מיוחדת בתחום הפסיכו אונקולוגיהוהפסיכולוגיה הרפואית במיוחד טיפולי פוריות.הכשרות בתחום הטיפןל הנרטיבי,טיפול מערכתי  קורס בטיפול זוגי במכון שינוי, סמינר בפסיכולוגיה התייחסותית.. בוגרת השתלמויות שונות בתחומי הפסיכולוגיה הקלינית.  מאמינה בגישות אינטגרטיביות בפסיכותרפיה.לעיתים נדרשת התערבות פרקטית מציאותית בעניינים דחופים שמכוננים מצבי לחץ אצל המטופל שללא התייחסות אליהם נוצרת תחושת תקיעות. במקביל הטיפול  מהווה הזדמנות להיכרות עצמית גם ברבדים אד עמוקים. אני רואה את התהליך הטיפולי כמרקם שמכסה זמנים שונים ,תקופות שונות ורבדים שונים בחיי המטופל. בגלל השקפת העולם המקצועית שלי אנידואגת להשתלם לעיתים קרובות במיגוון  שיטות טיפול.

מטפלת בפרט ובמשפחה במגוון נושאים:טיפול בחולים עם מחלות כרוניות עם התמחות מיוחדת בפסיכו אונקולוגיה טיפולי פוריות ,טיפול אישי וזוגי,טיפול בחרדה ובדכאון.

העמדה המקצועית היא להתאים את החליפה לכל מטופל ולא ההיפך. כל אדם הוא ייחודי ולכל אחד מתאימה גישה אישית וטיפולית שונה לכן אני מאמינה שיש צורך בהתפתחות אישית של המטפל לאורך השנים וזאת על מנת שיוכל להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלו ולהתאים עצמו עד כמה שניתן למיגוון רחב של בני אדם המחפשים מזור לנפשם או שואפים לצאת למסע לגילוי עצמי.  כאמור אני אקלקטית מבחינה מקצועית.אני עוברת עם כל מטופל מסע או דרך המתאימים לצרכים האישיים ולשלב  בחיים.לעיתים אנו עוברים מסע ארוך ולעיתים מספיקות כמה פגישות ייעוץ .

משתדלת לעבר השתלמויות בגישות שונות ולעשות אינטגרציה ביניהן.בטיפול משלבת בין עבודה על תהליכים אישיותיים עמוקים בצד התייחסות להווה ולכאן ועכשיו.

בעבר עבדתי לאחר ההתמחות, בבית החולים הדסה עין כרם במכון האונקולוגי ולאחר מכן במשך 7 שנים הייתי הפסיכולוגית האחראית במכון האונקולוגי במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. כיום עובדת כפסיכולוגית עצמאית של "מכבי שרותי בריאות" בקליניקה פרטית ומקבלת מטופלים גם באופן פרטי .כאמור מטפלת במבוגרים במיגוון רחב של נושאים.גם  עם מכבי שרותי בריאות וגם כפסיכולוגית פרטית.היום בעקבות משבר הקורונה מטפלת גם מרחוק .

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענת וייל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענת וייל ובאחריותו/ה.