פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.

איתן טמיר

שמי איתן טמיר, זה הבלוג שלי בפסיכולוגיה עברית.

אני יזם חברתי, בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית, בוגר התכנית להכשרת מנחי קבוצות בביה"ס לעו"ס והחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א והתכנית לפסיכותרפיה ממוקדת באוניברסיטת בר אילן; בוגר הכשרה אינטנסיבית ומתקדמת בטיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) בתכנית ההכשרה של מכון לינהן באוניברסיטת קולומביה בניו יורק; מייסד ובעלים של מכון טמיר;  חבר הנהלת כפר הנוער מנוף בצפון. 

מכון טמיר לפסיכותרפיה קיים 5 שנים. הוא מורכב מצוות של 35 מטפלים מוסמכים ועובדי המשרד במרכז שלנו בתל אביב ועוד כ-140 אנשי מקצוע העובדים בקליניקות העמיתות של מכון טמיר ברחבי הארץ. המכון מביא עמו חזון חברתי לפיו כל אדם בישראל יוכל לקבל פסיכותרפיה / טיפול פסיכולוגי פרטי ואיכותי, בעלות אפשרית - בד"כ עד 300 ש"ח למפגש.  המכון נמצא בתהליך הכרה על ידי משרד הבריאות כמוסד המוכר להסמכת מתמחים בפסיכולוגיה קלינית ותעסוקתית. 

אנו מציעים בעיקר פסיכותרפיה מבוססת ראיות על פי מגוון שיטות (בעיקר CBT) בהתאמה לצרכי המטופל, בעלות שניתן לעמוד בה, בכל הארץ: פסיכותרפיה בתל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, אשדוד, אשקלון, מודיעין, חולון, כרמיאל, נהריה, עכו ועוד.

עם התפתחות המכון ועמה הצורך בניהול מיומן, החלטתי השנה להשקיע את משאביי בכתיבה ובניהול ולצאת להפסקה מפרק הייעוץ וההנחיה. אולי בהמשך. 

איתן טמיר

ערוצי כתיבה של איתן טמיר

אביליקו<  בלוגר<  על הספה<  פסיכולוגיה עברית

פייסבוק<  גוגל+<  טוויטר<  לינקדאין<  

מאמרים בתקשורת 2017

 YNETגלובסחדשות מחלקה ראשונהמאקו

בלוג מכון טמיר לפסיכותרפיה<  CBT היום

DBT ISRAEL

 

איך אפשר ללמוד פסיכותרפיה בישראל בלי תואר שני בפסיכולוגיה?