לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שגיא ברגר

שגיא ברגר

שגיא ברגר

פסיכולוג קליני מומחה-מדריך

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-91123

אודות שגיא ברגר בקצרה:

  פסיכולוג קליני בתל-אביב ובקרית-אונו. www.clinicalpsychologist.co.il למדתי פסיכולוגיה קלינית של המבוגר, באוניברסיטת תל-אביב. בעבודתי במסגרות ציבוריות צברתי ניסיון רב בטיפול בקשיים רגשיים, הפרעות נפשיות ועיתות משבר....

פניה אל שגיא ברגר

אודות שגיא ברגר

 

פסיכולוג קליני בתל-אביב ובקרית-אונו.

www.clinicalpsychologist.co.il

למדתי פסיכולוגיה קלינית של המבוגר, באוניברסיטת תל-אביב. בעבודתי במסגרות ציבוריות צברתי ניסיון רב בטיפול בקשיים רגשיים, הפרעות נפשיות ועיתות משבר. למדתי מעבודתי כי אנשים בשלבים שונים של החיים מתמודדים, מסיבות שונות, עם חרדה או עצבות עד כדי תחושות של ריקנות ודכאון. לעיתים החיים מפגישים עם מצבים קשים, התמודדויות ועומסים משמעותיים או ממושכים ואז מתפתח הכאב הנפשי בדמות של חרדה או דכאון. לעיתים, אנשים גדלים בסביבה  החסרה את שנזקק, על מנת להתמודד בעתיד עם אותם מצבי חיים. כאשר אותה סביבה גם פוגעת בעוצמה ולאורך זמן, החיים מלווים בכאב נפשי ההופך להתמודדות יום יומית.

כיום אני עובד:

ניסיון קודם:

הגישה הטיפולית שלי משלבת בין גישות קלאסיות פסיכואנליטיות ועדכניות (אינטרסוביקטיביות כמו גם קוגניטיביות-התנהגותיות). אני מאמין שכל מטפל, ולא משנה באיזו גישה הוא מאמין,  פוגש קודם כל בן אדם ולא תיאוריה. מה שהמטופל צריך זו הבנה מעמיקה, מקצועית וכוללת של מצבו על מנת  שניתן יהיה לעזור לו. ההבנה הזו מתגלה במהלך הטיפול באופן המשותף למטופל ולמטפל ומשתנה ככל שמעמיקים ברבדים של המטופל או לחילופין, כאשר המציאות והצרכים של המטופל משתנים.

אני עוסק ב:

יצירת קשר, טלפון: 054-8057987

קליניקה: קריית אונו, תל-אביב.

www.clinicalpsychologist.co.il

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שגיא ברגר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שגיא ברגר ובאחריותו/ה.