לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אריאלה רוזינגר

אריאלה רוזינגר

אריאלה רוזינגר

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-4123

אודות אריאלה רוזינגר בקצרה:

בוגרת המגמה הקלינית באוניברסיטת חיפה (1990), מומחיות קלינית משנת 1995.   קליניקה עצמאית בשד' הצבי 12 חיפה.   ב-10 השנים האחרונות עסקתי בעיקר בפסיכותרפיה דינמית בפרספקטיבה התפתחותית לילדים מתחת גיל 5, בעבודה עם הורים,...


חיפה והכרמל

פניה אל אריאלה רוזינגר

אודות אריאלה רוזינגר

בוגרת המגמה הקלינית באוניברסיטת חיפה (1990), מומחיות קלינית משנת 1995.
 
קליניקה עצמאית בשד' הצבי 12 חיפה.
 
ב-10 השנים האחרונות עסקתי בעיקר בפסיכותרפיה דינמית בפרספקטיבה התפתחותית לילדים מתחת גיל 5, בעבודה עם הורים, ופסיכותרפיה עם מבוגרים -  בדרך כלל בין גיל 22-50.
 
מזה מספר שנים משתתפת בקבוצת לימוד אינטנסיבית העוסקת בכתבי ביון בהדרכת דר' ירון מצליח.
 
מתעניינת בהיבטים התיאורטיים והמעשיים של החינוך הביתי והחינוך הפתוח  בגיל הרך, ובמשך שנה אחת השתתפתי בקבוצת לימוד של ה'אקדמיה הדיאלוגית' הנבנית בשנים האחרונות בהשראת הפילוסופיה של דני לסרי ובהנחייתו.
 
בשנה האחרונה - מתעניינת באוכלוסיה מבוגרת, ועוסקת בלימוד הצרכים והאיפיונים של אוכלוסיה זו. מעיסוק זה  נולד הרעיון להקמת מרכז לתיעוד של סיפורי חיים אישיים, שיעודד סיפור ושימור של סיפורים מהחיים בתוך המשפחה בכל גיל. הפונים לתיעוד ירואיינו ע"י פסיכולוגים/תרפיסטים שיסייעו להם לספר את סיפורם. מיומנות ההקשבה והכלים המקצועיים של התרפיסט יסייעו למספר לעבור את תהליך התיעוד באופן מיטבי, ואף יאפשרו פתח לעיבוד טיפולי של התכנים שעלו בתיעוד - באם יעלה הצורך.
"תיעודים" נמצאת בשלבי הקמה, ותשאף ליישם ידע ונסיון טיפולי לרווחת המבוגר והמשפחה כולה. השאיפה היא לעודד דיאלוג בינדורי ודיאלוג בכלל, ולאפשר סיפור ושימור של סיפורים אישיים אוטנטיים בתוך המשפחה ע"י מספרים בכל גיל ולא ע"י מספרים מבוגרים בלבד.
דרכי התקשרות:
teudim2006@nana.co.il או טל' 04-8100066
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אריאלה רוזינגר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אריאלה רוזינגר ובאחריותו/ה.