פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דר אבישי זאבי
ד"ר אבישי זאבי

ד"ר אבישי זאבי

פסיכולוג/ית מאומת/ת
מספר רישיון: 27-8041
חבר/ה בי.ה.ת מאומת/ת
מספר ת.ז: 00000-4100

אודות

אני מטפל במבוגרים בגישה פסיכודינמית ו-EMDR. הקליניקה נמצאת בשכונת נאות אפקה בצפון תל אביב. אני עובד במרכז הרפואי לבריאות הנפש באר יעקוב-נס ציונה-מב"ן ביחידה לטיפול יום במבוגרים בלוד. במסגרת עבודתי אני מטפל באנשים...

פניה אל ד"ר אבישי זאבי

אני מטפל במבוגרים בגישה פסיכודינמית ו-EMDR. הקליניקה נמצאת בשכונת נאות אפקה בצפון תל אביב.

אני עובד במרכז הרפואי לבריאות הנפש באר יעקוב-נס ציונה-מב"ן ביחידה לטיפול יום במבוגרים בלוד. במסגרת עבודתי אני מטפל באנשים המתמודדים עם מצבי משבר (דיכאון, חרדה, פוסט טראומה ועוד). 

התמחתי  בפסיכולוגיה קלינית במרכז לבריאות הנפש 'שער מנשה'. במסגרת ההתמחות טיפלתי בגישה פסיכודינמית וגם קיימתי קבוצות המשלבות כלים פסיכודרמטים.

בעברי, עבדתי עם מגוון אוכלוסיות:

הנחיתי קבוצת פסיכודרמה לאנשים החיים עם HIV/AIDS במסגרת פעילותי בוועד למלחמה באיידס.

עבדתי במרכז יום טיפולי לאסירים בו עשיתי פסיכותרפיה קבוצתית ופרטנית. 

התנסיתי במשך שנה בעבודה טיפולית באמצעות פסיכודרמה בילדים בגיל חטה"ב בכפר סבא.

 

סיימתי דוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. נושא הדוקטורט: "לגופו של וידוי - מיניות, איידס וזהות" בהדרכת פרופסור ינאי ניצה ופרופסור פילק דני.

אני בוגר תוכנית ההשלמה לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב. את הפרקטיקום עשיתי במרפאה הפסיכיאטרית של תל השומר (מחזור ה')

סיימתי תואר MA בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. נושא התיזה: "מטרות הישג של תלמידים ותפיסתם את המטרות המודגשות על ידי צוות המורים: פערים והשלכותיהם על תחושות כלפי בית הספר", בהדרכת פרופסור קפלן אבי.

סיימתי 3 שנות לימוד של הנחיית קבוצות באמצעות פסיכודרמה במכון "כיוונים".

אני בוגר תואר BA במדעי התנהגות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. 

 

בשדה האקדמי, לימדתי באוניברסיטה הפתוחה (מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית ואישיות - תיאוריה ומחקר). לימדתי באוניברסיטת בן גוריון בנגב - קמפוס אילת (פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה חברתית ואיידס, פסיכודרמה ושיטות מחקר איכותניות). 

ניתן ליצור קשר:

avishay.psychologist@gmail.com

http://avishaypsychologist.wix.com/avishaypsy

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר אבישי זאבי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר אבישי זאבי ובאחריותו/ה.