לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אברימי הוא ילד רע! | ד'ר שלמה בלאק

אברימי הוא ילד רע! | ד'ר שלמה בלאק

ד"ר שלמה בלאק | 19/11/2021 | הרשמו כמנויים | שלחו טקסט לבלוג

אברימי

אברימי הוא ילד רע! תשאלו את אבא, תשאלו גם את אמא. אפילו המורה בכיתה אמר לו את זה היום.

אבל אברימי הוא גיבור, אבירימי לא בוכה, אולי הוא קצת בוכה בלב, אבל הוא לא מרשה לעיניים שלו להוריד דמעות. אברימי הוא בכלל "חזק הכיתה". יש לו נעלי בעיטות (במלעיל) מיוחדות, למשל כשמוישי אמר לו שהנעלי בעיטות שלו הם קצת קרועות מקדימה אז אברימי הראה לו בדיוק בדיוק איך נעליים קרועות יודעות לתת בעיטות.

אתמול אברימי ראה שאמא קצת בכתה במטבח כשהיא דיברה עם אבא בטלפון, הוא הקשיב בשקט, הוא לא הצליח שלא להקשיב כי אמא בדיוק הכריחה אותו לעמוד בעונש בפינה של הסלון אחרי שהוא משך לרוחלה בקוקו. אמא לא הצליחה להבין שהוא רק רצה לעשות לרוחלה צחוקים. היא כל כך כעסה שהיא אפילו נתנה לו סטירה קטנה והעמידה אותו בעונש "עד שאבא יחזור". אברימי יודע שאחרי זה, בלילה לפני שהוא ילך לישון, אמא תיגש אליו בשקט ותנשק אותו, הוא יודע שהיא תגרום לו להבטיח שהוא לא יגלה לאפחד שלפעמים היא נותנת לו סטירות אפילו שהיא אוהבת אותו.

אברימי יודע שהוא לא יגלה לאפחד. הוא מבין שאפחד בכלל לא יבוא לשאול אותו. אברימי כל הזמן באוטובוס ובחיידר מחפש את אפחד הזה שמבקש לדעת מה עובר עליו. הוא מאוד רוצה לספר לו לאפחד הזה, שיסביר כבר לאמא שאברימי עושה צחוקים בלי להצליח להפסיק. אבל אפחד בחיים לא מגיע. אז אברימי בוכה. הוא בוכה בלב, מה חשבתם, שהוא בוכה בחוץ? אברימי גיבור! הוא לעולם לא בוכה מהעיניים. שכחתם? אברימי הוא חזק הכיתה.

באהדה לכל האבריימיים שבאוטובוס.

שלמה בלאק


עוד בבלוג של חברי הקהילה

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.