פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
פסיכולוגיה עברית מציגה יישום חדש למציאת טיפול

פסיכולוגיה עברית מציגה יישום חדש למציאת טיפול

שפיות זמנית | 24/7/2020 | הרשמו כמנויים | שלחו טקסט לבלוג

פניה לטיפול

אנחנו שמחים להשיק יישום חדש שיסייע לא.נשים המבקשים להתחיל טיפול לבחור מטפל.ת ולהגיע לטיפול שיוכלו להתמיד בו. כל אדם כמעט נקלע במהלך חייו למצבי משבר או חווה תקופות של קושי, חוסר איזון נפשי ודכדוך. ההחלטה להתחיל טיפול נפשי היא צעד משמעותי בדרך להשבת הרמוניה לעולמנו ושלוות נפש וסיפוק בחיינו.

לאחר שגמלה בליבנו ההחלטה להתחיל טיפול עולה השאלה איך למצוא מטפל.ת? כיום ישנם אינדקסים רבים לחיפוש מטפלים, יש שיפנו לקבל המלצה מחבר או חברה קרובים. אך פעמים רבות אין תחליף להמלצה אישית מאיש מקצוע שמכיר אותנו - רופא.ת משפחה, עו"ס, פסיכולוגי.ת, יועצ.ת חינוכי.ת וכו'. יתכן וזו עדיין הדרך הנפוצה ביותר להגיע לטיפול, שכן פניות רבות לטיפול הן בעקבות המלצה. בעיננו האפשרות שיש לאדם שיקשיבו לו ויראו את צרכיו בעין מקצועית ובלב פתוח עשויה להגדיל את הסיכויים שימצא טיפול שיוכל אף להתמיד בו.

היישום שפיתחנו מאפשר לכל אדם לנסח פניה אישית, לפרט את הרקע והסיבות לפניה לטיפול ולקבל מענה אישי ממספר מטפלים. איתם יוכל ליצור קשר ולבחור במטפל.ת.

ייחודיות היישום היא שהפניה מועברת לתפוצה ממוקדת של מטפלים המתאימים להעדפות הפונה מתוך כלל המטפלים חברי פסיכולוגיה עברית. בנוסף, אנחנו מוצאים ערך בכך שהפונה מקבל תשומת לב והתייחסויות ותחושה שיש מי שמקשיב לו.

לשימוש ביישום לחצו:

שליחת פניה לטיפול

  • השימוש ביישום חופשי וללא צורך ברישום.
  • אין צורך בהזדהות, אך נדרש לספק טלפון וכתובת אימייל לקבלת תשובות (אלו לא יועברו למטפלים)
  • ניתן להשתמש ביישום גם כדי לפנות לייעוץ, אבחון או הדרכה מקצועית

 

הצטרפות מטפלים

אם אתם רשומים כחברים בפסיכולוגיה עברית עם הרשאה מקצועית מאומתת, אתם אוטומטית חלק מתפוצת המטפלים אליהם ישלחו פניות לטיפול. כדי לדייק כל הניתן את הפניות שישלחו אליכם מומלץ לוודא שמאפייני החיפוש שלכם עדכניים. כלומר, האזור בארץ בו אתם מקבלים, גילאים איתם אתם עובדים, גישות טיפוליות וכו'.

השירות כיום אינו כרוך בתשלום, וכל חבר מאומת בפסיכולוגיה עברית מנוי בתפוצת המטפלים ועשוי לקבלת פניות לטיפול. אולם, תינתן עדיפות לחברים עם קידום פעיל (360ש"ח לשנה)

עדכון מאפייני חיפוש

רכישת קידום לשנה

 

ביטול קבלת פניות

אם אינכם מעוניינים לקבל פניות, תוכלו במסך מאפייני חיפוש לסמן שאינכם מעוניינים בקבלת פניות. 

 

רישום חברים לפסיכולוגיה עברית

הרישום כחברים בפסיכולוגיה עברית חופשי. לאימות תתבקשו לשלוח צילום רישיון או תעודה מתאימה לדוא"ל hebpsy.support@gmail.com

רישום חברים בפסיכולוגיה עברית

 


עוד בבלוג של שפיות זמנית

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.