פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ערן כץ
ערן כץ

ערן כץ

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-98408

אודות

שמי ערן כ"ץ, אני פסיכולוג קליני רשום במשרד הבריאות (מ.ר. 98408)   אני מטפל בקליניקה במרכז תל אביב. גישתי לטיפול מבוססת על החשיבה הפסיכודינמית תוך שילוב של אלמנטים מגישות אחרות בהתאם לצורך.   ניתן...

פניה אל ערן כץ

שמי ערן כ"ץ, אני פסיכולוג קליני רשום במשרד הבריאות (מ.ר. 98408)
 
אני מטפל בקליניקה במרכז תל אביב. גישתי לטיפול מבוססת על החשיבה הפסיכודינמית תוך שילוב של אלמנטים מגישות אחרות בהתאם לצורך.
 
ניתן להתקשר אלי במספר 054-4270281.
 
ניתן לקרוא על הקליניקה באתר שלי.
 
למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה במסלול מדעי המוח באוניברסיטת תל אביב וסיימתי בהצטיינות. לאחר מכן המשכתי לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד, גם כן באוניברסיטת תל אביב.
 
במהלך הלימודים ולאחריהם רכשתי נסיון טיפולי הכולל עבודה במסגרות מגוונות ועם קבוצות גילאים שונות:
 
  • השירות הפסיכולוגי-חינוכי של רמת השרון. במהלך העבודה ליוויתי תהליך קבוצתי כיתתי תוך עבודה עם המורה ובמקביל ביצעתי התערבות טיפולית פרטנית עם מספר ילדים.
  • המרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בבית החולים תל השומר, שם עבדתי עם ילדים ובני נוער ולמדתי על החשיבות הרבה של עבודה עם ההורים במקביל לטיפול בילד.
  • מרפאת החרדה והמרפאה הפסיכוסומאטית בבית החולים שניידר, שם ביצעתי טיפולים ממוקדות תוך שילוב ביופידבק.
  • כיום אני עובד במרפאה הציבורית לבריאות הנפש בפתח תקווה. במסגרת עבודתי במרפאה אני זוכה לעבד עם באוכלוסייה מגוונת מאוד, החל מילדים ומשפחותיהם וכלה באנשים מבוגרים. במרפאה התנסיתי בגישות שונות לטיפול וביניהן טיפול קצר-מועד ושילוב של גישות ממוקדות גוף בטיפול.
  • מטפל בקליניקה פרטית במרכז תל אביב, המיועדת לילדים ונוער וגם למבוגרים.

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ערן כץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ערן כץ ובאחריותו/ה.