לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ד"ר אורי ורניק

ד"ר אורי ורניק

ד"ר אורי ורניק

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-1102

אודות ד"ר אורי ורניק בקצרה:

ד"ר אורי ורניק הוא פסיכולוג קליני ורפואי בכיר ומומחה בטיפול מיני. סיים בהצטיינות לימודיו באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת אילינוי. כעת בפרקטיקה פרטית. לפרטים על שירותים מקצועיים לחצו כאן. נהל  את המרפאה לטיפול...

פניה אל ד"ר אורי ורניק

ד"ר אורי ורניק השיב ל 67% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות ד"ר אורי ורניק

ד"ר אורי ורניק הוא פסיכולוג קליני ורפואי בכיר ומומחה בטיפול מיני. סיים בהצטיינות לימודיו באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת אילינוי. כעת בפרקטיקה פרטית. לפרטים על שירותים מקצועיים לחצו כאן. נהל  את המרפאה לטיפול מיני בבית החולים "משגב לדך" בירושלים ומנחה קבוצות להורים שכולים. בעבר עבד בבי”ח פסיכיאטרי,  היה מנהל מחלקה לנוער אוטיסטי,  ושמש כיועץ בשרות הפסיכולוגי ב”בצלאל” - האקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים. שרת בצה"ל כקצין בריאות נפש (סרן, מיל.)

 

כהן כיו"ר האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט"ם) ויו"ר הכנס הבין תחומי "מין כמטפורה". ד"ר ורניק הוא מחברם של  אני קֹהלת - פסיכולוג, פילוסוף משורר (כרמל, 1998),  מין טוב - יחסים טובים (פרולוג, 1998) מין בראש פתוח (כתר 1987). זוגיות לאורך שנים (פוקוס, 2001), המצב קשה (פוקוס, 2002), אהבה למתקדמים (מודן – אשל, 2002) ספרו מאיפה משתין הדג? (פוקוס 2002) חביב עליו במיוחד.  

אורי ורניק הוא חבר בועד המנהל והמייסד של מנשרTranstherapy  פרסם מאמרים בעיתונות המקצועית בנושאים של מיניות, יצירתיות והפסיכולוגיה של הדת. פרסם  כתבות ומדורים בין היתר, בירחונים, "משקפיים", "פסיכו", "את" ובשבועונים "לאשה" ו- "ירושלים".   הרבה להרצות בפני  חוגים מקצועיים והקהל הרחב. הוא נשוי לאילנה, עובדת סוציאלית, מטפלת משפחתית ותכשיטנית חובבת. שניהם מתגוררים בירושלים ולהם שלושה ילדים בוגרים.

 

דוא"ל: wernik@gmail.com

אתר אישי: http://www.therapy.co.il

טל': 025665308

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר אורי ורניק, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר אורי ורניק ובאחריותו/ה.