לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ספיר אפרים

ספיר אפרים

ספיר אפרים

עובדת סוציאלית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 35059

נעים מאוד, שמי ספיר אפרים ואני עובדת סוציאלית קלינית אשר מטפלת בילדים ובני נוער בגישה דינאמית, המושפעת מחשיבה פסיכואנליטית קלאסית ועכשוית. לצידה של גישה זו, אני עורכת שימוש בכלים קוגניטיביים והתנהגותיים. כאשת... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ספיר אפרים

אודות ספיר אפרים

נעים מאוד,

שמי ספיר אפרים ואני עובדת סוציאלית קלינית אשר מטפלת בילדים ובני נוער בגישה דינאמית, המושפעת מחשיבה פסיכואנליטית קלאסית ועכשוית. לצידה של גישה זו, אני עורכת שימוש בכלים קוגניטיביים והתנהגותיים.

כאשת טיפול, אני מקפידה על בסיס תיאורטי רחב ומעמיק ושמה דגש על מגע עם הלא מודע ועל כוח הריפוי הטמון בקשר הבין אישי. בנוסף, אני מייצרת שיח טיפולי אשר מותאם להקשרי חייהם השונים של הילדים ובני הנוער וביניהם, התפתחותיים, רגשיים, תרבותיים, משפחתיים, חברתיים וקהילתיים. באופן זה, הילדים ובני הנוער מקבלים את הטיפול המותאם ביותר עבור רצונותיהם וצרכיהם.

אני רואה בכם, הורי הילדים ובני הנוער כשותפים מרכזיים ומובילים בחשיבה על צרכי הילדים וקידום יכולותיהם להשתלב בסביבות חיים מגוונות. עבודתי המשותפת אתכם, ההורים וצוותי החינוך בקידום המיומנויות של הילדים ובני הנוער מהווה בסיס ליכולתם כמתבגרים ובוגרים בעתיד, להשמיע את קולם ולחיות את החיים בהם הם בוחרים.        

כאדם, אני מאמינה וחיה את הצורך של כולנו באינטימיות וברגישות, בהכרה ובצחוק. לצד, הקיום הבלתי נמנע של חלקים כואבים בסיפור החיים האישי.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ספיר אפרים, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ספיר אפרים ובאחריותו/ה.