לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שחף ביטן

שחף ביטן

שחף ביטן

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-162251

שמי שחף, פסיכולוג בסיום התמחות שיקומית. בעל ניסיון בעבודה עם מטופלים המתמודדים עם משברי חיים שונים וחווים מצוקה רגשית. לאורך השנים, צברתי ניסיון בעבודה עם מצבים רפואיים אקוטיים וכרוניים, דוגמת אירועים מוחיים,... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל שחף ביטן

אודות שחף ביטן

שמי שחף, פסיכולוג בסיום התמחות שיקומית. בעל ניסיון בעבודה עם מטופלים המתמודדים עם משברי חיים שונים וחווים מצוקה רגשית. לאורך השנים, צברתי ניסיון בעבודה עם מצבים רפואיים אקוטיים וכרוניים, דוגמת אירועים מוחיים, פגיעות אורתופדיות, תסמונות כאב ומחלת הסרטן. כפסיכולוג שיקומי, אני עוסק בתהליכי עיבוד של אובדנים שונים, ובניסיונות ההסתגלות אליהם. בתוך כך, צברתי התנסות רחבה בטיפול בדיכאון, בחרדה, ובהפרעה פוסט-טראומטית, כמו גם בשינויים בתפקוד האישי והבין-אישי.
גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית, ומשלבת עבודה דינאמית לצד כלים קוגניטיביים-התנהגותיים (CBT) בהתאם לצורכי המטופל. אני רואה חשיבות רבה ביצירת מרחב טיפולי מכיל, בטוח ומחזיק, שיעודד התבוננות משותפת על העולם הפנימי, על השאיפות, ועל הדרך למימושן.
כיום אני עובד כחלק ממערך הפסיכולוגים במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא (תל-השומר), ומטפל במבוגרים בקליניקה פרטית ביהוד (קניון סביונים). כמו כן, מבצע עבודת דוקטורט בתחום ההתמודדות הרגשית מול מחלת הסרטן באוניברסיטת בר-אילן.
ניתן ליצור קשר בטלפון 052-3021954.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שחף ביטן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שחף ביטן ובאחריותו/ה.