לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
נורית סיון

נורית סיון

נורית סיון

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-9039

שמי נורית סיון, אני מטפלת בנשים ובגברים בנס ציונה ובקיבוץ גלאון. הטיפול שאני מציעה הוא הזמנה להיפגש, לזהות את הכוחות ולהתבונן בחלקים הנפשיים המבקשים בירור ועיבוד. ההיכרות והניסיון שלי עם מגוון דרכי טיפול מאפשרים... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל נורית סיון

אודות נורית סיון

שמי נורית סיון, אני מטפלת בנשים ובגברים בנס ציונה ובקיבוץ גלאון. הטיפול שאני מציעה הוא הזמנה להיפגש, לזהות את הכוחות ולהתבונן בחלקים הנפשיים המבקשים בירור ועיבוד. ההיכרות והניסיון שלי עם מגוון דרכי טיפול מאפשרים לי לעבוד עם כל אחד ואחת באופן המדויק לצרכים ולאמצעי הביטוי הנוחים לה/ו, אם באמצעות שיח רגשי, אם באמנות, אם דרך הגוף (יוגה, מיינדפולנס) או במשולב.

בקליניקה אני פוגשת א/נשים המתמודדות/ים עם משברים אישיים ונפשיים כמו: חרדה, פוסט טראומה, דיכאון, מחלה כרונית, כאב פיזי ונפשי. אך לא רק. לעתים משבר קטן כמו שינוי או מעבר, קושי שלא מרפה, או ירידה באנרגיה ובכוחות, מבקשים לקבל תשומת לב. 

לצד העבודה בקליניקה, אני מטפלת בבריאות הנפש בבי״ח מרחבים עם נשים המתמודדות עם פוסט טראומה מורכבת, ובעמותת ׳בנפשנו׳ עם אנשים המתמודדים עם טראומה וכאב נפשי.

אשמח להכירך וללוות אותך במסע שלך להרגיש טוב יותר עם עצמך, פיזית ונפשית.

ניתן לתאם איתי טיפול נפשי בקליניקה שלי בקמפוס יובלים שבפארק המדע נס ציונה, וכן בקליניקה שלי בקיבוץ גלאון (בקרבת קרית-גת).

ניתן ליצור קשר בווטסאפ או בטלפון: 054-4764929 נורית

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני בטיפול באמנויות מטעם סמינר הקיבוצים​.

הכשרה קלינית למטפלים בטראומה - הקואליציה הישראלית לטראומה.

יוגה תרפיסטית מוסמכת מטעם ארגון מורי היוגה ישראל.

מורה בכירה ליוגה נשית על פי שיטתה של מירה ארצי פדן,
ומפתחת אנדויוגה לטיפול בכאב כרוני כמו אנדומטריוזיס.

מטפלת מוסמכת בשיאצו מטעם סייקי שיאצו.

קורס דמיון מודרך מטעם NLP+.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נורית סיון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נורית סיון ובאחריותו/ה.