לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
עמיחי אהרון

עמיחי אהרון

עמיחי אהרון

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-164031

פסיכולוג בהתמחות קלינית, מטפל במבוגרים, הפונים מסיבות שונות ומגוונות, בשיטה הפסיכודינמית, תוך שילוב אלמנטים קוגניטיביים והתנהגותיים בהתחשב בצרכיו של האדם שמגיע אלי. בגישתי לטיפול, אני שואף לקדם אטמוספרה טיפולית... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל עמיחי אהרון

אודות עמיחי אהרון

פסיכולוג בהתמחות קלינית, מטפל במבוגרים, הפונים מסיבות שונות ומגוונות, בשיטה הפסיכודינמית, תוך שילוב אלמנטים קוגניטיביים והתנהגותיים בהתחשב בצרכיו של האדם שמגיע אלי. בגישתי לטיפול, אני שואף לקדם אטמוספרה טיפולית בטוחה שבה האדם יכול לבטא את ייחודיותו ולהרגיש מובן ונראה.

 

תחומי התמחות:

משברי חיים וקשיים נפשיים כמו שאלות של זהות, קשיים ביחסים בינאישיים, תחושת תקיעות, טראומות, בדידות, חרדה, דיכאון, אבל ואובדן.

 

קצת יותר אודותיי:

אני מאמין שפנייה לטיפול מגלמת ביטוי לכמיהה לשינוי. כמיהה זו לשינוי, יכולה להתבטא בטיפול נפשי בדיבור המהווה דרך לייצר תנועה חדשה מול חוויות רגשיות קשות כמו בדידות, חרדה ותחושת תקיעות בחיים. במקביל לעבודתי בקליניקה, אני בשנתי האחרונה להתמחות בפסיכולוגיה קלינית במכון סאמיט.  

 

השכלה אקדמית והכשרה:

תואר שני (MA) בפסיכולוגיה קלינית, המכללה האקדמית ת"א-יפו.

תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה.

 

ניסיון מקצועי:

שירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטה העברית.

מחלקה ב' גברים בביה"ח שיבא (תל השומר).

מרפאה אמבולטורית מבוגרים בביה"ח שיבא (תל השומר).

מרפאה לילד ולמתבגר בביה"ח שיבא (תל השומר).

 

aharonamichai@gmail.com

0547004442

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עמיחי אהרון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עמיחי אהרון ובאחריותו/ה.