לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ניצן שטיין שני

ניצן שטיין שני

ניצן שטיין שני

פסיכולוגית התפתחותית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-170993

ניצן שטיין שני פסיכולוגית התפתחותית בהכשרתי פסיכולוגית בהתמחות התפתחותית, בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית באקדמית ת"א יפו. כיום עובדת במכון להתפתחות הילד של שירותי בריאות... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ניצן שטיין שני

אודות ניצן שטיין שני

ניצן שטיין שני פסיכולוגית התפתחותית

בהכשרתי פסיכולוגית בהתמחות התפתחותית, בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית באקדמית ת"א יפו.

כיום עובדת במכון להתפתחות הילד של שירותי בריאות כללית ובמרפאה הפסיכולוגית ביחידה לסמכות הורית בביה"ח שניידר לילדים.

התפתחות מקצועית

פרקטיקום ביה"ח אסף הרופא, המכון להתפתחות הילד- ביצוע אבחונים פסיכולוגיים התפתחותיים ומתן מענה פסיכולוגי טיפולי במגוון דרכי התערבות. ליווי של ילדי המעון השיקומי של ביה"ח.

התמחות השירות הפסיכולוגי חינוכי של עיריית רחובות, כפסיכולוגית מלווה של אשכול גני עיכוב התפתחותי ושל גני העירייה בעיר. במסגרת זו ליוותי אנשי צוות חינוכי לצד מתן מענה טיפולי בילדים והוריהם במנעד רחב של טיפולים.

התמחות המכון להתפתחות הילד בכללית, כיום אני עורכת אבחונים פסיכולוגיים התפתחותיים, אבחוני תקשורת ואבחונים רגשיים ומטפלת בילדים והוריהם.

במרפאה לסמכות הורית בשניידר, עובדת כפסיכולוגית ומטפלת בהורים לילדים עם בעיות התנהגות על ידי מתן הדרכת קצרת טווח וחיזוק העמדה ההורית שלהם אל מול הילד.

אשמח לפגוש אתכם ולהכיר, באופן פתוח ומקבל מתוך עמדה סקרנית ושנוכל לצעוד את הדרך הזו יחד.

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ניצן שטיין שני, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ניצן שטיין שני ובאחריותו/ה.